PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=393666}
5,4 456
ocen
5,4 10 1 456
Pamiętasz mnie
powrót do forum filmu Pamiętasz mnie?

a jakiś kretyn daje mu 1... pewnie dlatego że nie lubi Baki, albo coś w tym rodzaju. dno. czy nie można zablokować głosowania przed premierą filmu??

Mihau2D

... w ogóle sama wieść, że Baki można nie lubić sprawia, że jestem wkurzony!! W ogóle nie wiem jak tego aktora można nie lubić!!

Szajba

tez tego nie rozumiem ten aktor po prostu wymiata!!!!!

ocenił(a) film na 7
polak8618

Dokładnie, jest zajebisty, ma w sobie taki niepokojący spokój :)

ocenił(a) film na 9
Mihau2D

nie ma jak nie obejrzeć filmu i wystawić oceny. Polak potrafi. Bo przecież nie można przejść od tak obok czegoś czego się nie widziało. Trzeba to zgnoić... :( przykre. Ja na film idę jutro i wtedy może napiszę coś więcej.

ocenił(a) film na 5
Mihau2D

nie wszedł i nie wejdzie. to film offowy. znam/pamiętam jeden film niezależny, który wszedł do zwykłej dystrybucji "Dotknij mnie" Jadowskiej, były aż 2 kopie.. ktoś kto wystawił 1 mógł widzieć "Pamiętasz mnie?" na jakimś festiwalu czy nawet ściągnąć z internetu. A jeśli już kogoś nie lubi to najprawdopodobniej Matwiejczyków

ocenił(a) film na 7
Maniaska

Wszedł. Ja go oglądałam w ostrowieckim kinie. Połączone ze spotkaniem z panem Baką.

ocenił(a) film na 5
Ekranizacja

Nie wszedł, to był specjalny pokaz. Chyba nie oglądałeś zbyt uważnie i nawet nie rozejrzałaś się po sali, film był puszczany z DVD czyli nawet nie z taśmy ;) w normalnej dystrybucji go nie pokazywali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones