PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630}
6,3 118 283
oceny
6,3 10 1 118283
6,1 29
ocen krytyków
Pan Tadeusz
powrót do forum filmu Pan Tadeusz

...zobaczyłem w końcu ten film i niestety moje obawy się potwierdziły. Cały czas miałem wrażenie, że oglądam dobrze znane z seriali i reklam osoby poprzebierane tylko w stroje z epoki i z podoklejanymi sztucznymi wąsami i brwiami. Jedynie Kondrat się wyróżniał, podobało mi się jak intonuje głosem.

ocenił(a) film na 9
Larionov

Wniosek: nie psuć sobie smaku, nie oglądać seriali. Ja oprócz komediowych, jak "Miodowe lata", czy część "Kiepskich" (tylko część da się strawić), nie oglądam żadnego serialu. Kiedyś aktorka Wiśniewska skrytykowała seriale, stwierdziła, że dają złudzenie głębi, że niszczą aktorstwo, itd. (szkoda, że jej śladem bojkotu seriali nie poszli inni wybitni, jak Ostałowska, Olbrychski, itd.). Co do intonacji, to znakomicie sobie radziła z tekstem Szapołowska, Seweryn, Żebrowski, Kolberger, nawet aktorzy 2 planu, z jednym wyjątkiem - Bachledy-Curuś, no ale... znaleźć się wśród najlepszych europejskich aktorów... i im dorównać...?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones