PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=472216}

Para na życie

Away We Go
6,7 12 884
oceny
6,7 10 1 12884
6,5 11
ocen krytyków
Para na życie
powrót do forum filmu Para na życie

Ładny, chwilami błyskotliwy i urzekający, hipsterski do granic możliwości i przesłodzony, że aż mdli.

użytkownik usunięty
Zalazar

Dzięki, że krótko i zwięźle scharakteryzowałeś mój filmowy ideał :D

Piosenka z końca filmu dla Cb
http://www.youtube.com/watch?v=KPSwumtGGAc

ocenił(a) film na 7
Zalazar

"dzięki" za ten post. przez cały film zastanawiałam się, w którym momencie jest on hipsterski:D fakt momentami lekko przewidywalny, ale hipsterski... może ta ironiczna broda Krasinskiego?;)

mayka_og

co to w ogóle znaczy, że film jest hipsterski? Skoro nie ma w nim Xaviera Dolana i nie jest nagrany kamerą analogową z jakimś filtrem czy coś takiego.

ocenił(a) film na 8
Zalazar

Jeśli szukacie "hipsterskiego" filmu, polecam ten:

http://www.filmweb.pl/film/Orze%C5%82+kontra+rekin-2007-297655

Niepodobny konwencją do filmów Dolana, brak mu kunsztu i spektakularnej reżyserii, ale za to urzeka prostotą i swego rodzaju oryginalnością. Polecam :)

ocenił(a) film na 8
agata_ef

zgadzam sie, ze "Orzel" jest hipsterski, ale to wlasnie od niego mnie zemdlilo

ocenił(a) film na 8
Zalazar

Ani razu w czasie oglądania mnie nie zemdliło.

ocenił(a) film na 8
Zalazar

hipsterskość volvo czy może jak wspomniał ktoś wcześniej hipsterskość brody Burt'a??? a może tak dla odmiany hipsterska przesłona na obiektywie kamery w kluczowych momentach???

Panie Zalazar, zalazłeś za daleko...
czyżby "hipsterskość,hipsterski,hipserskie" w Pana słowniku służyło do określania nieokreślonego...weź idź Pan do lasu!

ocenił(a) film na 8
dem_on

amen

ocenił(a) film na 8
Zalazar

ani on dla mnie hipsterski, ani przesłodzony. Za przesłodzone uważam płytkie komedyjki z diaz itd. fajny lekki, ciepły film o szukaniu swojego miejsca na ziemi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones