PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=535002}
7,5 128
ocen
7,5 10 1 128

Parade
powrót do forum filmu Parade

Do czwórki bohaterów przypadkowo dołącza 18-letni, bezdomny chłopak, który jest męską prostytutką ; poznaje życie każdego z odmiennych lokatorów oraz specyfikę mieszkania w takich warunkach ; wzbogacona o elementy komediowe oraz dramatyczne opowieść naturalna i dziwna jednocześnie poważnie traktująca o ludzkich relacjach, osobowościach, społeczeństwie

zakończenie jest zaskakujące, szokujące i piękny sposób podsumowuje film - brawo za tę końcówkę

7,5/10

snake1410

Gdzie można to zobaczyć?

ocenił(a) film na 8
TheNaturat_2

wysłałem Ci PW

ocenił(a) film na 8
snake1410

pojawił się fanowski trailer : http://youtu.be/mP2QFHMNfVw , muzyka jest podłożona, ale poza tym wszystko bardzo ładnie

snake1410

właśnie obejrzałam na love drama...i końcówka naprawdę niesamowita. Co prawda samego sprawcy się spodziewałam, ale całej reszty, cóż trzeba zobaczyć i ocenić ;-)

ocenił(a) film na 6
snake1410

ludzie kochaja swoje potwory

ocenił(a) film na 9
snake1410

Swietny film. często powracam do niego, żeby samą końcówkę zobaczyć. Niespotykana i unikatowa jest. Kazdy bohater jest winny czegos, nikt z nich nie wazy winy, ale stawiaja nacisk aby ich wspolnota przetrwala bo kazdy jest w gruncie rzeczy taki sam (kazdy ma haka na kogos?). CIekaw jestem waszej interpretacji koncowki. Jest ona taka wieloznaczna.

ocenił(a) film na 9
snake1410

Powyżej bardzo dobre opisy filmu. Dodać mogę tylko, że aktorstwo stoi na dobrym poziomie, świetnie się ogląda. Nie ma się do czego doczepić, polecam.
P.S Selna, dziękuje za namiary ;)

ocenił(a) film na 7
snake1410

Zrozumiales koncowke ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones