PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849411}

Paranormal Activity: Bliscy krewni

Paranormal Activity: Next of Kin
5,0 3 009
ocen
5,0 10 1 3009
Paranormal Activity: Bliscy krewni
powrót do forum filmu Paranormal Activity: Bliscy krewni

Twórcy poszli trochę w inną stronę i nie ma co ukrywać zrobili to dobrze. Jeśli zadbamy aby oglądać maksymalnie w 2 osoby i żeby to było ciemną nocą, to nikt nie powinien marudzić.

No i obejrzałem większość horrorów z 2021 i ten jest na prowadzeniu:))

ocenił(a) film na 6
hapek88

Jeżeli temu dałeś aż 8, to mógłbyś mi podać kilka w Twojej ocenie trochę słabszych? Wg mnie był spory potencjał dzięki przeniesieniu akcji do wioski Amiszów, ale dobra jest tylko pierwsza połowa tego filmu, mogli to super rozwinąć (nie chcę spoilerować), a odniosłem wrażenie, że później to było "byle jak, byle to jakoś zakończyć. Obejrzałbym w końcu coś na miarę "Czarownicy: bajki ludowej z Nowej Anglii", a tu posucha... Poleć coś, co będzie chociaż na uczciwe 6/10, pozdro.

ocenił(a) film na 8
Pyrogenus

PA to jest jeden typ w horrorze, którego szukam więc zawsze będzie u mnie wysoko. U mnie ten film, który podałeś miał 6/10:)

Generalnie 2021 jest bardzo przeciętny jeśli chodzi o coś konkretnego i moje oceny też są podratowane np ciekawą historią. To już bardziej w 2020 jest moim zdaniem coś ciekawszego, oryginalniejszego.

Come True - 9/10 - oryginalne podejście przez większość filmu
Host - 8/10 - sztampowo, ale mi przypadł do gustu
Amulet - 7/10 - brakuje trochę pary, ale jest niepokojący, surowy i ma dobre zakończenie
The Toll - 7/10 - dobra gra aktorska, jest przez większość filmu napięcie
Come Play - 7/10 - ciekawa historia, minus że główny bohater to dziecko
Post Mortem - 7/10 - węgierska wieś, fotograf który robi zdjęcia zmarłym dla pamiątki dla ich rodzin.

ocenił(a) film na 6
hapek88

Wow, sprawdzam po kolei i wyszło, że widziałem tylko "Post Mortem", któremu dałem 6/10, być może widziałem też "Come True", tylko zapomniałem ocenić, bo opis i fotki wydają się b. znajome. Reszty nie widziałem, "Hosta" przez to, że myślałem, że to inny film o tym tytule. Wielkie dzięki za te polecenia, idzie weekend więc będzie coś do obejrzenia, życzę Ci miłego weekendu, od siebie polecę tylko "The Deep House" - może nie jest to super film, ale spodobał mi się dlatego, że akcja umieszczona jest pod wodą, w pewnym domu. Dobrze się to ogląda, zwłaszcza nocą, aha i jeszcze "Sputnik", chociaż pewnie widziałeś, pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
Pyrogenus

To miłego oglądania w takim razie:) Łap jeszcze z innych lat moim zdaniem mocne pozycje. Wszystkie dostały u mnie 8/10 i wszystkie nisza.
Hell House LLC - w kwestii "straszności" w moim odczuciu top. Są trzy części, ale tak naprawdę tylko pierwsza wymiata
The Devil's Doorway - akcja w Irlandii w klasztorze. Dużo się dzieje.
Home (2014) - widziałem dawno więc nie opisze co tam było:)
The Monster Project - styl kręcenia robi robotę.

Twoje propozycje widziałem:) Deep House 6/10, Sputnik 7/10 :) Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
hapek88

Z tych propozycji widziałem tylko "The Devil's Doorway" - ode mnie 7/10, w ogóle lubię horrory w klasztorach, jakichś sektach/komunach i trochę tego widziałem, ale nie pamiętam tytułów. Widzę, że jesteś maniakiem horrorów, ja byłem nim kiedyś, ale bardziej kręci mnie hard Sci-Fi (również w połączeniu z horrorem), do tego kino samurajskie, koreańskie i hiszpańskie thrillery, no i oczywiście dobre dramaty, westerny itp. Oglądam za to mało komedii, chyba, że są to typowo czarne komedie lub serio coś dobrego, np podobał mi się miniserial "Biały lotos", czy modny ostatnio "Squid game". Dzięki za kolejne propozycje (chyba braknie mi czasu hehe) i do następnego, pozdro :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones