PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=670592}

Paranormal Activity: Naznaczeni

Paranormal Activity: The Marked Ones
5,0 19 091
ocen
5,0 10 1 19091
2,8 4
oceny krytyków
Paranormal Activity: Naznaczeni
powrót do forum filmu Paranormal Activity: Naznaczeni

Która pofatyguje się i napisze mi, o co do cholery chodzi we wszystkich częściach PA ? Jestem po
obejrzeniu "PA: Naznaczeni" i mam mętlik w głowie. Please

ocenił(a) film na 5
dzoana69

Ogladalas tylka ta czesc czy jakies inne? Bo jezeli tylko ta to ma malo wspolnego z poprzednim czesciami no oprócz końcówki dla mnie beznadziejnej ( koncowa scena jest z 1 czesci). Maslo maslane sie robi

ocenił(a) film na 7
mere

oglądałam wszystkie, ale tak jak powiedziałeś/aś końcówka tej części spowodowała, że zgłupiałam już całkiem ;D

ocenił(a) film na 5
dzoana69

Końcowa scena z Naznaczonych to końcówka PA 1, w filmie słychać tylko krzyk, odgłosy kroków.Kamera filmuje wszystko z sypialni, więc nie widzimy co się dzieje. Na końcu PA 5 możemy zobaczyć śmierć Micah(chyba tak się pisało jego imię nie pamiętam :)). Autorzy mim zdaniem próbowali wpleść w tą cześć jakieś powiązania z poprzednimi filmami. Dla mnie to bez sensu w ogóle takie masło maślane. Jeszcze koleś przeniósł się z innego domu przez jakieś dzrzwi mocno naciągane dla mnie. O ile 3 pierwsze cześci były w jakiś sposób powiązane (chodziło o Huntera dziecko siostry Katie nie pamiętam jej imienia, gdyż ów Demon się o nie upominał gdyż ich babka obiecała jej szatanowi w ramach paktu z silami nieczystymi, w 3 częsci wszystko można zobaczyć jak się to stało ) o ile 2 ostatnie to już mało co. +

ocenił(a) film na 7
mere

masło maślane jak dla mnie te wszystkie części...1rwsza fajna, bo nadała nietuzinkowy charakter horrorom (właśnie po PA zaczęła się lawina filmów kręconych z ręki, a po Blair Witch Project tego nie bylo),ale następne części już beznadziejne jak flaczki z olejkiem ...

ocenił(a) film na 5
dzoana69

Pierwsza cześć była kręcona w domu reżysera koszt filmu to ok 10 tys dolarów z tego co pamiętam, widać po grze aktorskiej i samych aktorach nie grali zle ale koszty sie liczyły :) Polecam również ''Paranormal Entinity'' tam moim zdaniem więcej się dzieje i bardzie strasz niż PA moim zdaniem

ocenił(a) film na 7
mere

ooo to ciekawostka z tym domem reżysera, tego nie wiedzialam :D PA Entinity uwielbiam, jeden z lepszych horrorów jezeli chodzi o strach

ocenił(a) film na 5
dzoana69

Gdzieś o tym czytałem PE jest niezły mimo kilku niescislosci fabularnych, jeden chyba ze straszniejszych filmów jaki oglądałem mało jest takich, ostatnio dobry był "Sinister" Ethanem Hawke polecam

ocenił(a) film na 7
mere

,,Sinister"? Dla mnie to thriller. Dwie pierwsze części Paranormal Activity mnie przerażały, bo generalnie ciężko znoszę takie napięcie i niepewność, a ponadto wierzę że opętania są możliwe. A co do wspomnianego wcześniej filmu z Ethanem Hawkem, to tego wszystkiego nie odczułam, chociaż film niezły.

ocenił(a) film na 9
mere

Nie było akcji w kuchni, ale mimo, że oglądałem PA1 dawno temu to jednak doskonale pamiętamże ta część nei zakończyła się w kuchni SPOILER a w sypialni, kamera była sierowana na drzwi, jej chłopak wyszedł za nią po czym to co ją opętało rzuciło nim o kamere i zabiło wywalajac kamerę. Więc trochę to z dupy zrobili, że nagle scena w kuchni, ale może to temu, ze w końcu przededł przez ten wymiar do złego miejsca? I do jakby alternatywnej rzeczywistości? :)

ocenił(a) film na 9
kowal1528

ja oglądałam paranormal activity z dwoma zakończeniami; pierwsze wyglądało tak, że Katie krzyczała w kuchni, Micah zbiegł na dół, krzyki, a potem zakrwawiona Katie wraca do sypialni i kładzie się do łóżka. Potem było coś z policją, ale nie dam głowy, czy motyw z policją nie był w tym zakończeniu o którym Ty piszesz. :)

ocenił(a) film na 9
mere

A dla mnie właśnie genialne zakończenie, spoiler: kiedy to nasz bohater wchodzi w tajemne drzwi uciekając przed tym czymś i okazuje się, że przechodzi przez ten portal o którym mówili w filmie, że przenosisz sę do innego miejsca ale złego, i właśnie otwierając te drzwi przeniósł się do domu opetanej Katie :D

Pierwsza część w sumie była najlepsze, potem już coraz gorzej, poprzednia część była daremna i w tej w końcu się postarali, świetnie mi się oglądało :D
W sumie bardzo podobały mi się 3 momenty w filmie:
-pokój gdzie zagięła się czasoprzestrzeń i nagle pojawiłsię Jessi na środku pokoju demolując go.
-uciekanie przed "Tym czymś" po wchodach na góre (czułem się jakby to mnie goniło, świetnie im to wyszło)
-i moment z przenoszeniem się przez inny wymiar, gdzie pojawił się w kuchni opętanej Katie :)

ocenił(a) film na 5
kowal1528

Nie przeczę ten film ma dobre momenty ale patrząc na serię PA to dosyć słabo. Końcówka to takie upchnięcie na siłe czegoś żeby połączyć ten film z pierwszą częścią. Średnio to wyszło czekam co dalej będzie. A i taka ciekawostka są także inne zakończenia PA 1 w jednej Katie popełnia samobójstwo podcinając sobie gardło, albo w drugiej czeka na policje z nożem potem zostaje zastrzelona ot taka ciekawostka :)

ocenił(a) film na 9
mere

yyyyy...
Ale to alternatywne zakończenia dorobione? cyz oficjalne filmy z innymi zakończeniami?

ocenił(a) film na 5
kowal1528

Nie zrobione były przez reżysera były różne wersje zakończeń. Wiele reżyserów tak robi np w Terminatorze 2 jest alternatywne zakończenie jak Sarah Connor bawi wnuki na placu w podeszłym wieku i nie nastąpił Dzień Sądu. POszukaj zakończeń PA na youtube na pewno coś znajdziesz taka ciekawostka ;)

ocenił(a) film na 9
mere

O alternatywnych zakończeniach na yt doskonale wiem ;p
Jednak byłem ciekaw czy są alternatywne w filmie, typu 3 różne zakończenia jako oficjalne filmy;p Ale już wcześniej ktoś mi odpowiedział, że tak właśnie było z przypadku PA1;p

ocenił(a) film na 3
dzoana69

Chodzi o to jak zarobić się żerując na ludzkiej naiwności ;)

Innymi słowy seria bardzo słabych, pseudo horrórw robionych po kosztach, zwalając fatalnie wykonane kwestie techniczne na podgatunek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones