PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=670592}

Paranormal Activity: Naznaczeni

Paranormal Activity: The Marked Ones
5,0 19 086
ocen
5,0 10 1 19086
2,8 4
oceny krytyków
Paranormal Activity: Naznaczeni
powrót do forum filmu Paranormal Activity: Naznaczeni

Seria poszła w dobrą strone ! Wreszcie otrzymujemy coś świeżego,nie mamy do czynienia z nagraniami typu "Noc 1,Noc 2 itp" W tej części główny bohater ma sobie kamerkę GooPro i zwykłą kamerę i kręci swoje codziennie życie.Ma również "ciekawą sąsiadke" która jest wiedźmą,ale to wcale nie wokół niej,a właśnie wokół jej mieszkania toczy się akcja filmu. Na + to oczywiście więcej momentów,gdzie można się przestraszyć no i zakończenie również na + jeżeli chodzi o długość ( nie było to zakończenie,które trwało 3 minuty,w tej części trwało to chyba z 10-15minut) i to mi się podobało. Niestety nie zrozumiałem paru scen w filmie no,ale nie będę tu wypisywał.Jedyne co mnie zakończyło to [SPOJLER] [SPOJLER] zakończenie,które cholernie podobne było do tego z czwartej części,no może prócz dwóch scen[SPOJLER] [SPOJLER] Uważam,że seria poszła w dobrym kierunku i z niecierpliwością czekam na kolejną część ;)

ocenił(a) film na 9
Timot3i

Nom, też właśnie wracam z kina i po słabej czwórce, ten spin-off wyszedł świetnie. W szczególności fajna była ostatnia scena jak ten koleś cofnął się w czasie. Sam to rozkminiłem, ponieważ w filmie było coś o rytuale do drzwi prowadzących do przeszłości, a na koniec ten koleś z kamerą przez nie przelazł.

ocenił(a) film na 2
Timot3i

Momenty, gdzie można się przestraszyć? Serio? Byłam wczoraj na tym filmie z siostrą i w zasadzie bardziej nas ten film śmieszył niż straszył. Wszystko było tak bardzo oczywiste... Ciekawe, że zawsze w horrorach ludzie pchają się w miejsca straszne i przerażające, gdzie większość ludzi uciekałaby stamtąd jak najszybciej i nie myślała o tym nawet, żeby tam wchodzić. No ale jakoś akcja musi się toczyć, nie ;) ?
A tak serio, film bardzo słaby. [SPOJLERY] Motyw z brują i rytuałami oklepany, opętanie, no i oczywiście to, że wszyscy zginą oczywiste od początku filmu. Scena po oczyszczaniu Jessiego jajkiem (hue hue), kiedy "wypada" ze zmniejszającej się ściany, była po prostu śmieszna. Prawda taka, że w tym filmie brakowało napięcia. Inna sprawa, że nigdy jakoś specjalnie nie bałam się na horrorach, ale jakiś niepokój zawsze był, tutaj - ani trochę. Jedynie początek filmu był spoko, zabawne i beztroskie życie nastolatków, momentami zabawne momenty. [SPOJLER]
Ale czy można ten film nazwać horrorem? Cóż, odradzam każdemu, kto lubi ten typ filmów, bo się po prostu zawiedzie.

ocenił(a) film na 3
Timot3i

Więcej momentów by się wystraszyć? Chyba sobie jaja robisz. Nigdy nie spotkalem sie z takim zjawiskiem by cala sala ludzi po seansie buczeli i marudzili na film. Tandeta i porazka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones