PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=670592}

Paranormal Activity: Naznaczeni

Paranormal Activity: The Marked Ones
5,0 19 091
ocen
5,0 10 1 19091
2,8 4
oceny krytyków
Paranormal Activity: Naznaczeni
powrót do forum filmu Paranormal Activity: Naznaczeni

Kilka pytań.

ocenił(a) film na 7

Mam kilka pytań bo nie do końca rozumiem..
1.Jaka role pełniła sąsiadka z dołu? Co się działo w jej domu?
2.Czemu Hectorowi udało cofnąć się w czasie skoro nie posiadał żadnych mocy?
3.Co to za kobiety były w domu przed którymi Hector uciekał?

ocenił(a) film na 2
oomaniaoo

1. Sąsiadka była 'położną' - jej zadaniem było naznaczanie nienarodzonych chłopców, by Ci po osiągnięciu odpowiedniego wieku mogli zostać opętani. Naznaczyła również Katie i Kristi
2 Nie wydaje mi się, że cofnął się w czasie, a jedynie otworzył coś w rodzaju teleportu. Przeniósł się do domu z pierwszej części. Akcja dzieje się równolegle z 'jedynką'.
3. Łatwo się domyślić, że kobiety, które były w końcowej scenie to wyznawcy jakiegoś szatana. Chciały one dopełnić rytuał na Jessim.

O ile dobrze pamiętam dom, w którym obrzęd miał się dopełnić był już w części z dziewczynkami.

ocenił(a) film na 2
oomaniaoo

2. Porównałem 'Naznaczonych' z pierwszą częścią i faktycznie rok jest inny - czyli cofnął się 6 lat do tyłu.
A dlaczego udało mu się to zrobić ? Skocz do momentu, w którym cała trójka siedzi i przegląda książkę znalezioną w domu Any. Jessie czyta o drzwiach, które potrafią przenosić w czasie. Najwidoczniej takie same były w domu na końcu filmu.

ocenił(a) film na 7
RockyOne

Dzięki :)

ocenił(a) film na 2
oomaniaoo

Cieszę się, że mogłem pomóc.
Nie ma za co ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones