PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=670592}

Paranormal Activity: Naznaczeni

Paranormal Activity: The Marked Ones
5,0 19 091
ocen
5,0 10 1 19091
2,8 4
oceny krytyków
Paranormal Activity: Naznaczeni
powrót do forum filmu Paranormal Activity: Naznaczeni

Warto ?

ocenił(a) film na 8

Warto obejrzeć ten film ?

ocenił(a) film na 3
Katarzynaa95

Nie. Z części na część jest coraz gorzej - fabuła coraz bardziej naciągana.

ocenił(a) film na 5
Katarzynaa95

nie warto

Katarzynaa95

dokładnie.... pierwsza część była najlepsza, druga ujdzie, a potem coraz gorzej już ..... nie warto....

ocenił(a) film na 6
Katarzynaa95

a ja jestem zdania ze warto, co prawda, zgodzę się ze to nie to samo, co we wcześniejszych częściach, ale mimo to swój klimat trzyma. można sie na tej części przestraszyć, wiec podstawowe założenie horroru ten film spelnia

ocenił(a) film na 3
jazwik

jaki klimat pierwsza część miała klimat a ta do bólu przewidywalna kalka .Jeszcze w to gangsterów wpletli i strzelanie do czarownic latanie przez jakieś portale cofanie w czasie efektowne zgony nic tu nie ma z oryginału gdzie człowiek rozkoszuje się jak się krzesło poruszy centymetr.

ocenił(a) film na 5
Katarzynaa95

Nie warto.

ocenił(a) film na 6
Katarzynaa95

Moim zdaniem warto bo końcówka jest najlepsza i "najstraszniejsza"

użytkownik usunięty
Katarzynaa95

Powiem tak: Ta część jest niezwykle efektowna. Oglądam tą serię filmów od samego początku i to w klimacie "sam, zamknięty w pokoju, cisza dookoła, ciemność, późna pora nocna i tylko duży 32 calowy ekran z filmem". Tą część oceniam NAJWYŻEJ! Przy poprzedniczkach się tak nie bałem jak przy tej. Wielu z Was chciałoby trzymać fabułę w 100% od poprzedniczek, jednakże wystarczy fakt, że wszystkie części coś łączy: Laska z pierwszej części opętana. A to gdzie ona będzie, w jakiej sytuacji się pojawi, to dla mnie bez znaczenia. Bo nie jestem wybrednym perfekcjonistą, ważne jest to, że tutaj wiele momentów mrozi krew w żyłach.

Także ja oceniam ten film na 10!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones