PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=670592}

Paranormal Activity: Naznaczeni

Paranormal Activity: The Marked Ones
5,0 19 091
ocen
5,0 10 1 19091
2,8 4
oceny krytyków
Paranormal Activity: Naznaczeni
powrót do forum filmu Paranormal Activity: Naznaczeni

Może się powtórzę bo dużo osób narzeka z tego co widziałem. Jednak do rzeczy. Do filmu podchodziłem z dystansem.
Według mnie po trójce a już na 100% po czwórce ta seria się skończyła.. No nic. Dobry kumpel zaprosił mnie do kina
więc poszliśmy. Już pomijam znudzenie siedzeniem i oglądaniem 25min reklam -_- Nie po to płace za bilet , żeby
siedzieć i oglądać reklamy. Niedługo w połowie filmu je dadzą. Co do samego filmu.. Przez pierwsze 45min (pół
filmu) miałem wrażenie , że pomyliłem film i przyszedłem na jakąś komedie. [spoiler] gdy bohater filmu potrafił "latać"
i zrobić "Moonwalka" niczym Michael Jakckson tyle, że do tyłu. To zacząłem się głośno śmiać. Pomimo , że miał ślad
na ręce i potrafił te dziwne rzeczy to nawet się tym nie przejął. Tylko cieszył i nagrywał filmiki na YT. Samo
przeniesienie akcji z domu (jak w poprzednich częściach) teraz głównie na dwór też według mnie jest dużym nie
wypałem.. Film straszny był tylko pod koniec. 15min i w momencie jak bohater zszedł do piwnicy w mieszkaniu tej
babki. Więcej scen strasznych nie było. Film to kiszka jednak ,że lubiłem tą serię daje mu 5 a nie niżej.. Taki Grave
Encounters zjada tego i poprzednie paranormaly na lunch. Ogólnie bardzo prosty język, za dużo komedii, brak nowych
pomysłów do przestraszenia widza.

ocenił(a) film na 6
spedeer2007

A ty byś się przejął? Myślał byś, że coś cię opętuje? Bo ja prawdopodobnie nie poleciała bym od razu do egzorcysty.
Zgadzam sie z Tobą co do "Grave...", jest duuuużo lepszy niz wszystkie cześci PA. A co do reklam to... no cóż z pewnoscią kiedyś będą również w trakcie filmu :/

ocenił(a) film na 3
spedeer2007

Nie zgodzę się. Jest to najlepsza część PA jak dotąd, choć wciąż 5 to nieco zawyżona ocena dla niego.

ocenił(a) film na 4
spedeer2007

Dla mnie dwie ostatnie części były najgorszymi i moim zdaniem zepsuły cały klimat PA, który powstał w częściach poprzednich. Całą 4 cześć śmiałam się, gdyż dla mnie była to czysta komedia, natomiast Naznaczeni mieli straszyć widza, chyba wyłącznie efektami dźwiękowymi. Dla mnie okropną była scena, w której chłopak po ogarnięciu przez złe moce znęcał się nad psem, tyle, że nie było to strasznie, jak na scenę z horroru, tylko straszne pod względem bestialstwa.... A co Grave Encounters to w sumie pierwsza cześć rzeczywiście może wystraszyć natomiast druga też jest jakimś nieporozumieniem... ;)

ocenił(a) film na 3
eve494

Podpisuję się pod wypowiedzią szanownej Pani;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones