PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605096}
5,8 49 565
ocen
5,8 10 1 49565
5,7 7
ocen krytyków
Paranormal Activity 3
powrót do forum filmu Paranormal Activity 3

Zastanawia mnie dlaczego postać pod prześcieradłem była niska, skoro Kristi mówiła, że Toby jest wysoki?

ocenił(a) film na 9
ewelika77

może był w przysiadzie :)

ocenił(a) film na 8
tooudi

Myślę, że wystarczy chwilę pomyśleć i znika potrzeba zadawania takich głupich pytań

ocenił(a) film na 8
brudnapodloga

nie ma glupich pytan, sa tylko glupie odpowiedzi. pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 8
tooudi

to było do autorki tematu

brudnapodloga

do osoby wyżej
Chyba nie zrozumiałaś pytania. Nie prosiłam Cię o zdanie ani o wywody na temat mojej inteligencji, co więcej jeśli pytanie to raziło w Twą godność i było poniżej Twojego poziomu nie powinnaś na nie odpowiadać. W każdym razie skoro jak sama zauważyłaś, jesteś osobą odpowiadającą na głupie pytania co to tym samym czyni Cię głupim. Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 8
ewelika77

"co więcej jeśli pytanie to raziło w Twą godność i było poniżej Twojego poziomu nie powinnaś na nie odpowiadać"
nie napisałam nic o godności i poziomie
"W każdym razie skoro jak sama zauważyłaś, jesteś osobą odpowiadającą na głupie pytania co to tym samym czyni Cię głupim."
Na nic takiego też nie zwracałam uwagi. A tak na przyszłości: jeśli ktoś odpowiada na Twoje głupie pytania to nie znaczy, że jest głupi, tylko albo chce być uprzejmy albo zachęcić do znalezienia odpowiedzi samemu tak jak ja, czyli to też pewnego rodzaju uprzejmość.

brudnapodloga

Nie byłaś ani uprzejma, ani nie zachęciłaś mnie do znalezienia odpowiedzi. Zwróciłam się do forumowiczów z pytaniem i prośbą o pomoc, jeśli nie miałaś zamiaru mi jej udzielić to mogłaś pominąć to milczeniem, a nie złośliwie naśmiewać się ze mnie, bo tak to odbieram.

ocenił(a) film na 8
ewelika77

Demon nie jest istotą materialną, więc nie ma własnej określonej postaci. W filmie przyjęto, że może przyjmować dowolne formy widoczne w świecie materialnym. Dla Kristi przyjął postać wysokiego mężczyzny, ale równie dobrze mógł być 50-centymetrowym pagórkiem pod obrusem

użytkownik usunięty
brudnapodloga

po co się odzywasz jeśli nie udzielasz odpowiedzi na pytanie tylko snujesz idiotyczne wywody. jeśli myślisz, że jesteś inteligentniejsza od innych to sama siebie w ch...robisz

ocenił(a) film na 8

xXHoMeRXx jeśli myślisz że w ogóle jesteś inteligentny to vice versa. Udzieliłam odpowiedzi na końcu. Jeśli wtrącasz się do dyskusji wypada przeczytać wszystko. No chyba, że chcesz wyładować jedynie w internecie swoją frustrację wywołaną tym, że ci w szkole nie idzie czy tym, że cię żona bije (wybacz nie wiem ile masz lat, ostatnio ludzie 30-letni coraz częściej reprezentują ten sam poziom co 15-latki)

użytkownik usunięty
brudnapodloga

widać to właśnie po twoim przykładzie ;) przeczytałem cały twój pseudo inteligentny wywód a mój komentarz skierowałem do twojego zachowania na początku. czegoś jeszcze nie rozumiesz? ;)

ewelika77

Podpowiedź: CHŁOPIEC był wysoki, co znaczy że dla dorosłego nadal jest niski :)

ocenił(a) film na 1
zynov

Pan Demonek dorastał wraz z dziewczynkami :) pomagał im w lekcjach i był przyjacielem rodziny. Krótko mówiąc ten film to szmira, chałtura i straszny gniot. Nie należy o nim pisać, bo to nie jest tego warte 2 część była bardzo zła, a 3 bez komentarza. Żałuję, że to oglądałem naprawdę i nie chodzi tu o gusta tylko to co zrobili z fabuła i wykonaniem.

melson903

Kim Dzong-Il też był ch.jem, a piszą o nim wszystkie gazety ;)

ocenił(a) film na 5
ewelika77

A mnie dręczy coś innego - co się stało, że w filmie nie było żadnej sceny z podanego tutaj trailera oraz zdjęć ?

ocenił(a) film na 8
kulka180

właśnie!, mi bardzo brakowało tej sceny przed lustrem, kiedy to te dwie dziewczynki Krwawą Mery wywoływały.

ocenił(a) film na 4
kulka180

bo ktoś w końcu pomyślał i uchronił się przed głupimi komentarzami pod trailerem typu "ooo, to już nie muszę oglądać filmu". Głupotą byłoby zdradzanie fabuły w trailerze, nie sądzisz ?

ocenił(a) film na 5
MedzikDeLow

Tylko że to żadnej fabuły nie zdradzało, a film jednak nieco by zyskał, bo sceny którymi je zastąpiono były dużo gorsze.

ocenił(a) film na 7
kulka180

Tu masz racje. Właśnie skończyłem oglądać wersje Unrated...w sumie nie wiem czym się różni od podstawowej :D oprócz braku cenzury z tego co wyczytalem po opisach...wracająć do samego filmu to z pewnością lepszy od dwójki jednak już za bardzo lecący w SF....Część 1 była rewelacyjna i wcale nie taka nieprawdopodobna (no moze oprócz tej koncówki) pisze to bo kto zna serie Ghost Adventures ten wie że podobne rzeczy się zdarzają na prawdę. Kilka scen w PA3 wymiata...to trzeba przyznać że pomysłowo zostały wyreżyserowane i bardzo dobrze wykonane. Fabuła mówiąc delikatnie taka sobie,z tym kultem to było już lekkie przegięcie jak dla mnie,ale dość przyjemnie się go ogląda chociaż pierwsze 30 minut to nuda totalna (z resztą podobnie jak w poprzednich odsłonach).
Króciutko podsumowując...film dostaje ode mnie 7/10 tylko i wyłącznie za dobre sceny zjawisk paranormalnych oraz to że okazuje się produkcją straszniejszą i mniej nudną niż część 2.

ocenił(a) film na 4
FeRu89

niby jakie zjawiska paranormalne były dobre ? Nic nowego nie zostało pokazane, nuda i jeszcze raz nuda

MedzikDeLow

Dla jednych nuda, dla innych nie. Ja np od samego początku do samego końca oglądałem z ciekawością.

ocenił(a) film na 4
Piotras2009

bo jesteś gimbem

MedzikDeLow

Mogę być nawet wściekłym chomikiem jak dla Ciebie i nic Ci do tego :P

Piotras2009

haha :D Też daje siedem, dobiła mnie tylko ta scena z tym przydługim staniem dziewczynki (przewidywalne i nie wprowadziło mnie już w napięcie), ale ogółem ta seria, jak dla mnie, jest jedna z lepszych jeśli chodzi o horrory :)

ewelika77

nikomu nie przyszło do głowy,że mógł się zgarbić hehe

ocenił(a) film na 7
ewelika77

Moim zdaniem demon pozwolił sobie na odrobinę czarnego humoru, takiego demonicznego żartu. Nikomu nie zrobil krzywdy w tym momencie, nikogo nawet nie przestraszyl. Zażartował sobie z opiekunki, odwróconej do niego plecami. Dziewczyna i tak była mocno poddenerwowana wszystkimi tym nadaktywnościami udzielającymi się w czasie jej pobytu, więc ją litościwie oszczędził. Nie należała do rodziny, nie stanęła na jego drodze, do niczego nie była mu potrzebna. Pozwolił jej łaskawie odejść.

ewelika77

Ten temat to największy prześcieradłowy shitstorm w całych internetach ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones