PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631994}
4,1 657
ocen
4,1 10 1 657
Paranormal Xperience 3D
powrót do forum filmu Paranormal Xperience 3D

Dziwią mnie słabe oceny filmu. Typowy slasher ze swoimi zaletami i wadami, pokroju "Wrong Turn", "Wolf Creek" i wielu podobnych, które jednak mają oceny 5-6.

ocenił(a) film na 6
orion0066

Mam takie samo zdanie .Oglądalem mnóstwo amerykanskich filmów o podobnej fabule , które maja wyzsza ocenę.dla mnie 5 to minimum .Zresztą ma swój klimat, aktorki ładne,doktorek pzrekonywujący, ujęcia dobrze skomponowane.Nie rozumiem takiej noty

ocenił(a) film na 5
santini24

Dokładnie jak napisałeś

ocenił(a) film na 5
orion0066

To proste: hiszpańskie horrory do tej pory były z gatunku ambitnych. Każdy miał więc przerośnięte wymagania wobec tego filmu.

orion0066

Mi się też podobał mocne 6/10 po raz kolejny się utwierdzam, żeby nie sugerować się opiniami z filmwebu. Film fajnie się oglada, jest pare momentów gdzie można podskoczyć, aktorzy dobrze graja, ladne zdjęcia, obraz opuszczonego miasta i ta kopalnia robi wrażenie, doktorek daje rade!

milenasy

Film naprawdę fajnie sie ogląda, ale to głównie do męskiej częsci widowni...AMAIA SALAMANCA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones