PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1212}

Park Jurajski

Jurassic Park
7,0 334 231
ocen
7,0 10 1 334231
7,5 38
ocen krytyków
Park Jurajski
powrót do forum filmu Park Jurajski

Czy w związku z 25 rocznicą premiery tego filmu w czerwcu oraz wejścia do kin piątej części "Jurassic World Upadłe Królestwo" któraś z sieci kinowych planuje wyemitowanie Jurassic Park, ale jeszcze lepiej zrobić maraton wszystkich poprzednich części w kinach ?

ocenił(a) film na 10
rusekolsztyn

Kilka lat temu lecial w 3D wiec raczej bym sie nie spodziewał again :)

ocenił(a) film na 10
rusekolsztyn

wątpię też żałuje nigdy nie byłem w kinie na jurassic park z 1993 a ten film to arcydzieło 10/10 ale na jurassic world i jurassic world upadłe królestwo byłem we kinie na tym nie mogłem być bo urodziłem się w 1992

ocenił(a) film na 10
rusekolsztyn

szczesze dziwie sie tworcom ludzie by na to poszli do kina ja bym poszedl na wszystkie 3 czesci a na 1 z 1993 roku juz napewno bym poszedl do kina na 100 % zawsze by cos dolarów nowych wpadło w łapy twórców kto wie moze by kazda czesc trylogi zarobila ponownie po o1 miliard i dołozyła by sie do sukcesu jeszcze wiekszego trylogi parków jurajskich

ocenił(a) film na 10
rusekolsztyn

dziwie sie tworca ze niechce wyemitowac w kinach ponownie trylogi parku jurajskiego 1-3 {1993,1997,2001} albo przynajmniej 1 czesci z 1993 ludzie by na to poszli moze film by zarobil dodatkowy miliard dolarów kto wie

ocenił(a) film na 10
rusekolsztyn


szczesze dziwie sie tworca ze niechce wyemitowac w kinach ponownie trylogi parku jurajskiego 1-3 {1993,1997,2001} albo przynajmniej 1 czesci z 1993 ludzie by na to poszli moze film by zarobil dodatkowy miliard dolarów kto wie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones