PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744198}

Park makabry

Carnage Park
4,5 788
ocen
4,5 10 1 788
Park makabry
powrót do forum filmu Park makabry

Dziwi mnie niska nota społeczności dla tego filmu. Nie jest to na pewno dzieło wybitne, ma co najwyżej przeciętną fabułę, ale...

+ kiedy podczas oglądania ma się silne skojarzenia (ja takie miałem) z Teksańską Masakrą Piłą Mechaniczną i wszystko w odpowiednich proporcjach gra i nie sypie się (oczywiście nie da się postawić tego filmu na równi z dziełem Hoopera) - to znaczy że jest dobrze

+ fajna muzyka i montaż, klaustrofobiczne ostatnie sceny (w poprzednich tematach uznano je za minus, ja jednak się z tym nie zgadzam, sceny w tym mroku są mega klimatyczne)

+ solidne aktorstwo, gdzie mocno wybija się Ashley Bell...

sprawiają, że 6/10 dla tego filmu to minimum (moim zdaniem). Jak słusznie także inni zauważyli da się tutaj znaleźć hołd złożony innym reżyserom czy filmom, ale to już każdy pewnie będzie miał swoje skojarzenia. Nie jest to tylko film odtwórczy, ale także ma coś swojego - zapewne dzięki ręce reżysera Mickey Keating'a, dlatego na pewno warto będzie przyjrzeć się jego innym filmom.

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 5
Mowgli_2

Ja po seansie odniosłem wrażenie jakby ktoś zgwałcił Wściekłe Psy pana Tarantino.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones