PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8558}

Paryż, Teksas

Paris, Texas
7,7 11 923
oceny
7,7 10 1 11923
8,4 26
ocen krytyków
Paryż, Teksas
powrót do forum filmu Paryż, Teksas

grupa Texas

ocenił(a) film na 8

nie wiem czy wiecie ale nazwa grupy "Texas" pochodzi wlasnie z tego filmu. Muzykom tak sie spodobal film Wendersa, ze na jegto czesc tak sie nazwali...fajnie, co?:)))

użytkownik usunięty
Sophie

skad sie wziela nazwa zespolu texas?
nie wiem czy wiesz ale gowno mnie obchodzi skad sie wziela nazwa jakiejs grpuy... dlaczego przy zetknieciu z filmem kalibru ,,paris texas" wyrzucacie z siebie takie idiotyczne opinie? no tak.......nie kazdemu sie musi on podobac......

użytkownik usunięty

niedobry chłopczyk, niedobry..
A mnie na przykład mało obchodzi twoje trudne dziecinstwo, to ze mama nie kochała , a tata bił, to ze rowiesnicy jakos nie do konca akceptowali i to ze ten twoj caly zal do swiata to tak naprawde nie twojac wina- co wyziera wyraznie z tresci i formy twojej wypowiedzi. Mało mnie obchodzą twoje dywagacje na temat ludzkiej natury i tego co ,gdzie i kiedy ludzie do siebie mowia/pisza. Mało obchodzą mnie takie właśnie internetowe cienie do tego jeszcze nieuprzejme. Z drugiej jednak strony przechodzilem wlasnie i postanowilem zamiesc cie gdzis pod dywan. Nie gniewasz sie? Ciesz sie wiec z tej odrobiny uwagi i moze napisz cos jeszcze... Wszyscy czekaja na twoje opinie.

ocenił(a) film na 10

bez tematu
cos ci sie pomylilo .... nie ma jak to policzek od kobiety z samego rana, ale..... to co napisalem o ,,prayz texas" bylo ironiczne i odnosilo sie do wczesniejszych recenzji ludzi.... fakt, mozna bylo wnioskowac ze tak rzeczywiscie uwazam, zreszta... co mi tam

ocenił(a) film na 9
Sophie

https://www.youtube.com/watch?v=Rb1doPBP6wc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones