PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490878}

Paul

6,6 35 157
ocen
6,6 10 1 35157
6,0 6
ocen krytyków
Paul
powrót do forum filmu Paul

to moj pierwszy temat i poprostu musze to opisac !
mieszkam w niemczech i w ten weekend wybralem sie do kina na ''Inwazja: Bitwa o Los Angeles'' pomimo niskiej oceny i krytyki postanowilem zobaczyc ten film :)
kupilem juz bilet ale przed seansem jak to palacz poszedlem zaczerpnac powietrza i wtedy az wstyd mi sie przyznac zobaczylem plakat reklamujacy PAULA :)
(pomimo ze przy rezerwacji miejsca widzialem ze jest ten film nie zwrocilem na niego uwagi) wiec jak tylko przeczytalem obsade mocno sie wkurzylem ale mowie sobie to trzeba sie wybrac za tydzien do kina :) ( LUBIE PENGGA)
niby nudna historia ale zaraz po przeczytaniu obsady sprawdzilem w rozpisce kina kiedyi gdzie wyswietlaja ten film wiec PAULA wysietlali w kine nr 4 a ''Inwazja: Bitwa o Los Angeles'' w kine nr 5
dlatego majac bilet na ''Inwazja: Bitwa o Los Angeles'' poszedlem do kina nr 5 podkreslam ! obsluga sprawdzala mi bilet i pokazala mi miejsce !!! ktore bylo zajete !!!
nie zdziwilo mnie to za bardzo poniewaz to male kino wiec jest samowolka i kazdy szuka swojego fotela :)
wiec sie rozsiadlem na fotelu czekam na film a tu leci poczatek PAULA
wyobrazcie sobie jakie bylo moje zdziwienie doslownie myslalem ze to sa jeszcze zapowiedzi filmow !!!!
niedosyc ze w rozpisce mieli blad to do tego ''obsluga ''' kina nie szczaila ze pomylilem sale !!! za co im dziekuje poniewaz zmierzajac do sedna tej dlugiej i nudnej opowiesci
film ten pomimo niemieckiego dubbingu ktory zawsze sie umywa do polskiego !!!
nie zawiodl mnie duet Pengg & Frost to nie to samo jak w Hot Fuzz ale warty obejrzenia !!!
a PAUL wymiata he he w skrocie brdzo mila sympatyczna komedia ktora polecam sympatykom Pengga i Frosta !!!!
:P
dziekuje

michu_1979

Pomimo twojej nudnej, długiej i nic nie wnoszącej opowieści, postanowiłam zapytać o jedną rzecz, która bardzo mnie zaciekawiła... kim jest Pengg?

ocenił(a) film na 6
LaraNotsil

Może to jakiś gwiazdor niemieckich podróbek różnych hitów? ;)

LaraNotsil

A ja czytałem jego opowieść ę z wypiekami na twarzy. Pisz dalej masz do tego dryg :) Czekamy na następne historie

użytkownik usunięty
michu_1979

michu_1979 o filmie: bardzo miła, sympatyczna komedia, nie tak dobra jak "Hot Fuzz", ale warta obejrzenia; tytułowy bohater wymiata.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones