PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796699}

Paweł, apostoł Chrystusa

Paul, Apostle of Christ
6,5 2 719
ocen
6,5 10 1 2719
Paweł, apostoł Chrystusa
powrót do forum filmu Paweł, apostoł Chrystusa

Byłem bardzo pozytywnie nastawiony przed seansem. Jako imiennik lubię filmy/dokumenty i ciekawe artykuły o Pawle z Tarsu, już nie wspominając, że jemu zawdzięczamy chrześcijaństwo w obecnej formie i, że wgl się wybiło na skalę światową ale niestety na filmie się zawiodłem. Dość nudnawy, przegadany, nic interesującego i nowego nie wnosi. Zamiast oglądać ten film to polecam jakiś dokument o nim, którego się jeszcze nie widziało. 5 gwiazdek niestety

robin887

Dokładnie mam takie samo zdanie film o świętym Pawle powinien być tak pokazany od samego początku gdy był zły kiedy się nawrócił co zrobił źle A co potem robił dobrze 0golnie tylko opowiadanie o tym gdy już czekał na śmierć...
oglądać prawie dwie godziny opowiadania można się niestety wynudzic...
lubię bardzo oglądać filmy religijne zwłaszcza o Pawle który jest przykładem że można być zlyym człowiekiem ale wystarczy mieć serce do tego żeby się zmienić w dobrego człowieka ..

ocenił(a) film na 5
xxxfilmen

Dzięki za komentarz. No właśnie. "opowiadanie o tym gdy już czekał na śmierć"...szkoda. Życiorys, jego przemiana i walka itd. jest pole do popisu, a tutaj poszli po najłatwiejszej linii oporu. No ale tak to już czasami bywa

robin887

bo jak o swietym film powinien byc taki po calosci a nie krotkie wspomnienia jak tutaj,zreszta co nowy film to coraz gorzej tak jak np.szybcy i wsciekli,spiderman,i inne co sa kontynuacja... ale moze nastepny swiety bedzie na lepszym poziomie

ocenił(a) film na 7
xxxfilmen

"Dokładnie mam takie samo zdanie film o świętym Pawle powinien być tak pokazany od samego początku gdy był zły kiedy się nawrócił co zrobił źle A co potem robił dobrze 0golnie tylko opowiadanie o tym gdy już czekał na śmierć..."

W serialu Biblia (bodajże w ostatnim odcinku) jest wątek św. Pawła ukazujący go jeszcze przed nawróceniem, i tam widać jego przemianę. Chyba nawet cały odcinek jest mu poświęcony, o ile dobrze pamiętam ( całkiem niedawno leciał ten serial w tv - jakoś w okolicy świąt się kończył).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones