PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10034351}
7,5 13 311
ocen
7,5 10 1 13311
7,1 33
oceny krytyków
Perfect Days
powrót do forum filmu Perfect Days

Oczywiście, że nie, jak przystało na prawdziwy arthouse który brzydzi się normalnymi scenariuszami, dostaniemy tylko strzępki informacji z jedną wielką zagadką na koniec. A było to interesujące, bo bohater nie wyglądał na takiego którego celem życia było sprzatanie toalet, półki pełne książek, Faulkner przy łóżku, stały klient księgarni, bogaty brat (szofer, limuzyna) z którym miał jakiś zatarg. Jedym słowem przez gro życia robił coś innego w życiu, coś się stało i bum sprząta toalety i żyje zen. Niestety, nie dowiemy się tego i o to największy zarzut do Wendersa

ocenił(a) film na 8
marckoza

Mnie w perspektywie całego obrazu w ogóle nie brakowało tej informacji. Nie wszystko musi być podane na tacy.

ocenił(a) film na 9
marckoza

Bogata siostra! I ojciec w domu starców

ocenił(a) film na 8
marckoza

moje pytanie brzmi: czy to zen czy może jednak ocd, które daje mu jakiekolwiek ramy codzienności po traumatycznych przeżyciach. trochę wyolbrzymiam, ale jego rutyna była dopracowana do perfekcji i czułam dyskomfort, gdy zaczęła się zmieniać

ocenił(a) film na 9
marckoza

Wydaje mi się, że przeszedł załamanie nerwowe przez nadmiar stresu i presji.
A ojciec zamiast wesprzeć i pomóc, jeszcze "pogorszył". Pewnie pojawiło się wiele przykrych słów. Może nawet wyparł się syna i wydziedziczył.

ocenił(a) film na 3
marckoza

była alkoholikiem, i chyba widać to w jednej z ostanich scen kiedy kupił kilka piw, wcześniej ciągle popijał wodę. Film przenudny .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones