PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31366}

Piękna i Bestia

Beauty and the Beast
7,6 164 365
ocen
7,6 10 1 164365
7,4 25
ocen krytyków
Piękna i Bestia
powrót do forum filmu Piękna i Bestia

Bella ma syndrom sztokholmski.

użytkownik usunięty

Eh, coś mnie natchnęło i uświadomiłam sobie, że to prawda.

ocenił(a) film na 6

wiem, że to bajka, ale właściwie trochę z Belli zoofil :D

użytkownik usunięty
MelanieJoyce

I właśnie takie wszystkie stwierdzenia, że Bella to zoofil, że ma syndrom, a Aladyn był w burdelu itp itd niszczą moje dzieciństwo.

ocenił(a) film na 6

ja dopiero nadrabiam zaległości z dzieciństwa-mam już prawie 18 lat i dzisiaj pierwszy raz obejrzałam P&B, ostatnio Mulan i Pocahontas :D

użytkownik usunięty
MelanieJoyce

Też, jak byłam mała nie oglądałam, nie miałam takiej możliwości, mam 17 lat i niedawno skończyłam oglądać filmy Disneya.

użytkownik usunięty

"Belle was never subject to Stockholm, as a lot of people mistakenly think. Stockholm implies that a victim is unhealthily infatuated with her captor. Belle did not develop feelings for the Beast until he began to change his attitude towards her and freed her. That's why her coming back to save him was such a big deal. She didn't take any of his shit and only defended him when he became more than a monster, and started to really be a decent guy."

użytkownik usunięty

Tak, w pierwszej części nie za bardzo, ale dopiero po obejrzeniu drugiej części przyszło mi to do głowy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones