PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666640}

Piękne dni

Les Beaux jours
6,3 1 170
ocen
6,3 10 1 1170
Piękne dni
powrót do forum filmu Piękne dni

Dlaczego odmawia się romansu dojrzałej kobiecie z młodym męższczyzną, a pisze poematy i robi
filmy o relacjach damsko-męskich, gdzie mężczyzna jeste wiele starszy od kobiety, hmm? O co w
tym wszystkim chodzi? Że niby estetyka i prokreacja? Bzdura. Tak spoglądają krótkowzroczni.
Film niezwykle trafiony. Aura, gra aktorów, temat... to wszystko według mnie jest fantastyczne. W
związkach często napotykamy na rutynę, nudę. Partner (czy partnerka) za zauważa po wielu latach
potrzeb drugiej osoby. Taki grzech zaniechania. Taki romans sprawia, iż czujemy się zauważone,
stajemy się silniejsze, bardziej wartościowe i często wpływa pozytywnie na nasz stały związek.
Polecam szczerze. Film zdecydowanie dla dojrzałych ludzi.

ocenił(a) film na 6
Bog46

Mężczyzną, mężczyzną, mężczyzną...

ulania

Tylko tyle masz do powiedzenia?, Gdybyś pofatygowała się z czytaniem dalej domyśliłabyś się, że to jest zwyczajny błąd w pisowni.
Pisząc jedno słowo trzykrotnie nie popełnisz błędu. Wydaje Ci się, że nie popełniasz błędów?
Pozdrawiam dziecinko

ocenił(a) film na 6
Bog46

Zwykły błąd w pisowni:) Mój wpis to wyprowadzenie cię z tego błędu. Proszę.

ulania

tzw. łapanie za słówka.Film dobry. Ale to tylko film,a zycie zyciem.

ocenił(a) film na 6
mkbranik

Tzw. edukacja, której nigdy dość.

Bog46

Jest to dobre dla kobiety i faceta spróbować czegoś nowego i dla mnie różnica wieku nie jes bariera

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones