PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566390}

Piękne istoty

Beautiful Creatures
5,8 58 037
ocen
5,8 10 1 58037
5,0 4
oceny krytyków
Piękne istoty
powrót do forum filmu Piękne istoty
ocenił(a) film na 2
justynawycz

Strasznie odbiega od pierwowzoru w książce.

ocenił(a) film na 3
kumatta

Film jest straszliwie mierny, nie wiem jak to wyglądało w książce, ale tutaj z minuty na minutę jest co raz gorzej. O ile jeszcze początek i nie odkrywanie tych wszelkich tajemnic trzyma produkcję na jakimś poziomie, to już dalej mamy pokaz realizacyjnej żenady, ckliwych i banalnych dialogów, przerysowanego aktorstwa w niedobry sposób. Ponadto cała historia przypomina wątki poruszane w 'Pamiętnikach Wampirów', ale te najgorsze. Jeśli jesteś buraczanym widzem z dużą tolerancją żenady i brakiem zupełnego gustu - go for it. Jeśli uważasz, że byle gówna się nie dla Ciebie - nawet się za te filmidło nie zabieraj :)

użytkownik usunięty
kumatta

Hmm, chciałam to obejrzeć dla przypomnienia książki, bo chcę wrócić do czytania całej serii, ale "Piękne istoty" czytałam już parę lat temu i niewiele pamiętam... Mimo to chyba spróbuję i obejrzę film. Może rozjaśni mi się nieco z akcji książki.

ocenił(a) film na 7
justynawycz

Jeśli chcesz go obejrzeć ze względu na Ironsa, to jak najbardziej. Ale reszta to ryzyko.

ocenił(a) film na 6
justynawycz

nie patrz na ocenę i opinię jakiegoś ery

ocenił(a) film na 8
justynawycz

Mi się podobało: )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones