PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566390}

Piękne istoty

Beautiful Creatures
5,8 58 038
ocen
5,8 10 1 58038
5,0 4
oceny krytyków
Piękne istoty
powrót do forum filmu Piękne istoty

Druga część

ocenił(a) film na 9

Wiem że książka składa się z 4 tomów więc zastanawiam się czy twórcy filmu mają zamiar
kontynuować przerwane wątki czy może film miał być tylko swego rodzaju zachętą do przeczytania
serii książek?? Coś w stylu "Podsyć swoją ciekawość ale jeśli chcesz więcej sięgnij po książkę". ;)

Pytam ponieważ nie wiem czy zacząć czytać książkę skoro (jak czytałam w innych postach pod
filmem) jest ona o niebo lepsza od filmu ( jak w sumie każda książka na podstawie której
nakręcono film ) i zepsuje mi całą przyjemność z oglądania ewentualnych kolejnych części ;)

Tindela

Ja powiem tak. Jeśli chcesz przeczytać pozostałe części, to serdecznie Ci je polecam, bo książka to zawsze dobre rozwiązanie. Odnośnie tego czy zepsuje Ci całą przyjemność, to jestem pewna, że tak. Taka domena filmu opartego na książce. Jednak uważam, że powinnaś zacząć czytać. Bardzo mnie ta seria nie porwała, ale nie powiem, że mnie nie zainteresowała. Widzę, że oceniłaś film na 9, to z pewnością książkę też tak ocenisz, jak nie wyżej.
Ja przeczytałam książkę zanim obejrzałam film i nie byłam zbytnio zachwycona nim, ale też nie byłam znudzona. Przeczytaj książkę, a z pewnością jak wyjdzie 2 część filmu (jeśli wyjdzie, nie jestem pewna) będziesz ciekawa jak to odwzorowali.
Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 9
Hitachin

Dzięki za polecenie książki na pewno przeczytam :)
A jeśli bądź kiedy wyjdzie druga część filmu to porównam co zmienili a co spartaczyli ;) :D

ocenił(a) film na 6
Tindela

Ja myślę, że chyba drugiej części nie zrobią :(
Po pierwsze były małe zyski tego filmu( tak słyszałam), a po drugie na końcu filmu jest przeniesienie się przyszłość o 6 miesięcy. Wtedy toczy się akcja 2 części książki ;)

ocenił(a) film na 9
katniss14

Trudno ;) ja tam i tak wolę czytać niż oglądać ;) jakoś wtedy bardziej potrafię się wczuć w akcje i postaci a jak oglądam to tylko śledzę akcję 5/10. A po 2 nie ma mowy żeby w 2 godz filmie dali radę uwzględnić wszystkie wydarzenia i niuanse dzięki którym książka ma "smaczek" ;)

ocenił(a) film na 6
Tindela

Ja nigdy nie widziałam filmu lepszego od książki :D
Kiedy czytasz sama tworzysz świat który jest przedstawiony w niej :) Reżyser nigdy nie przestawi tak jakbyśmy chcieli i dlatego wole czytać niż oglądać ;)

ocenił(a) film na 9
katniss14

Dokładnie tak :D zgadzam się w 120% :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones