PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566390}

Piękne istoty

Beautiful Creatures
5,8 58 037
ocen
5,8 10 1 58037
5,0 4
oceny krytyków
Piękne istoty
powrót do forum filmu Piękne istoty

Przeczytałam pierwszą część i stwierdziłam, że jest ciekawa. Fakt nie jest napisane jakoś świetni, ale wciąga. Usłyszałam a raczej zobaczyłam, że jest film na podstawie książki. Pomyślałam, że będzie fajny, pomyliłam się. Jak dla mnie zjeb**li następną książkę. Zrobili tak ze zmierzchem i teraz z tym (spokojnie, nie jestem fanką zmierzchu, ale trzeba przyznać lekko wciąga). Wiadomo, że obraz nigdy nie przewyższy treści ale żeby aż tak zj**ać, no ludzie proszę. Nie wiem jak wy ale ja przeczytałam wszystkie części ( 3 są) i fakt faktem trochę w 3 części zaczynało mnie mulić ale udało się. Dodatkowo film mało trzymał się treści a dobór aktorów? masakra, jedynie co im się udało z aktorami to Lena.

ocenił(a) film na 3
ankelle

Czytasz książki i nie potrafisz napisać czytelnej wypowiedzi ? Widać nie ilość decyduje, a jakość. Normalna osoba porzuciłaby w połowie gniota, który ją nie interesuje.

ocenił(a) film na 3
ejdziesia

Wiesz jak zaczynam czytać to ją już kończę. Jak już powiedziałam to takie książki lekko napisane wciągają. A jak już jedną przeczytałam część to stwierdziłam czemu nie przeczytać innych. Napisałam też,że pod koniec mnie zaczęło mulić ale to pod koniec i to 3 części. Nie wiem jak ty ale wole już przeczytać do końca i nie marnować kasy za zakupione książki.

ocenił(a) film na 3
ankelle

Chyba , że tak. Podziwiam, ja zawsze porzucam.

ocenił(a) film na 5
ankelle

miałam identyczne odczucia. dzięki Bogu zdecydowałam się najpierw przeczytać książke, dopiero później obejrzeć film, i cieszę się z tego, ponieważ po obejrzeniu filmu nie wiem, czy zabrałabym się za książkę. Całkowicie popsuli, pomieszali i nic nie trzymało się kupy. Oby tak dalej, a w ogóle przestanę oglądam tv.

ocenił(a) film na 5
ankelle

zgadzam się... już po paru minutach miałam dość... książki bardzo mi się podobały ale film... szkoda gadać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones