PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566390}

Piękne istoty

Beautiful Creatures
5,8 58 032
oceny
5,8 10 1 58032
5,0 4
oceny krytyków
Piękne istoty
powrót do forum filmu Piękne istoty

Podchodziłam do niego dwa razy i za każdym razem kończyłam po około 15 minutach bo
znalazłam coś lepszego do roboty. Czy opłaca się marnować czas na ten film? Z czasem się
rozkręca czy przez większość czasu to wszystko się tak mozolnie toczy?

ocenił(a) film na 3

Hmm... oglądałem ten film i żałuję.
Czemu? Akcja tak wolno się wlecze, gra aktorska jest tragiczna!!! Wręcz fatalna! Żadnej magii w tym filmie nie ma, by wciągnął!
Końcówka jest wręcz żałosna!
Radzę odpuść ten film, naprawdę. Przez jakieś 80 minut, dosłownie nic się nie dzieje, poza nudnymi dialogami.
10 min może jest tylko coś fajnego.

Naprawdę, polecam zobaczyć cokolwiek innego, cokolwiek :)

użytkownik usunięty
RazzleMan88

Czyli rozumiem, że moje pierwsze wrażenie było trafne. A co do aktorów to się zgadzam. Główny bohater strasznie mnie irytował. Może kiedyś obejrzę z braku laku, żeby chociaż dać szanse tej produkcji.

ocenił(a) film na 3

Ja właśnie podszedłem do tego filmu z lekka nadzieją, bo zwiastuny zapowiadały się fajnie... tylko zwiastuny :)
Ale kiedyś, na spokojnie, zobacz sobie ten film... tak nie za szybko, powolutku :)

ocenił(a) film na 4

Główny bohater też mnie irytował. Film nudny, aby go obejrzeć musiałam to rozbić na raty, jak wczoraj wytrzymałam prawie godzinę, tak dzisiaj drugą połowę już nie chętnie oglądałam, ciągle było coś ciekawszego do roboty. Wiele informacji pominiętych z książki. Akcja bardzo powoli się rozwija, w sumie w książce też idzie to powolutku. Nawet zwiastuny mnie specjalnie nie zachęciły, jednak po przeczytaniu książki byłam ciekawa co tam wykombinowali. Nie pierwszy i napewno nie ostatni raz się zawiodłam ;)

ocenił(a) film na 4

Znam ten ból i jeszcze bardziej boli jak doszukuje w postaciach tych ''pięknych istot'' i nie znajduję. Gdyby aktorzy choć przekonująco grali lub przynajmniej dobrze wyglądali na pewno lepiej oglądałoby się ten film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones