PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566390}

Piękne istoty

Beautiful Creatures
5,8 58 037
ocen
5,8 10 1 58037
5,0 4
oceny krytyków
Piękne istoty
powrót do forum filmu Piękne istoty

Wie ktoś może czy będzie <a jak tak to kiedy?> druga część? ^^

Olaaa_155

kolejna część??? w tej beznadziejnej imitacji filmu reżyser z 3 tomów kronik obdarzonych zrobił jeden film!!!! czytałam wszystkie więc Lena naznaczyła się dopiero w 3 części, Sarafine umarła też w 3, Macon ożył w 2, Ethana zabiła Sarafine ale Lena urzyła Księgi Księżyców i wzamian umarł Macon. pół duszy Ethana została w zaświatach i nakońcu by ocalić świat przed apokalipsom walczył ze swoją duszą i umarł!!! itp jest milion rzeczy których w filmie nie ma, nawet tych wazych. POLECAM KSIĄŻKI!!! warto przeczytać... :)

ocenił(a) film na 10
digi69

czyli w książce Ethan umarł??

ocenił(a) film na 4
Madzik0_0

Nie jest jednoznacznie powiedziane jak kończy się trzeci tom kronik. Książka kończy się tak, że Ethan spada, ale czy ginie - nie wiadomo.
I dokładnie - wciśnięcie 3 tomów w 120 minut filmu to jakaś kpina

mlodsza91

Jeszcze 4 tom kronik, więc Ethan na pewno nie zginął w 3 tomie.

ocenił(a) film na 4
Babulec

Wiadomo kiedy będzie wydanie po polsku?

mlodsza91

Z tego co się orientuję, to w w drugiej połowie grudnia tego roku.

mlodsza91

masz rację spadanie etana można różnie odebrać, ale skoro jest pisany 4 tom to może jednak nie zginie... napewno jak wyjdzie po polsku to od razu ją kupie i po przeczytaniu napisze co się dalej stało... pozdrawiam
i jak naprawdę was interesuje etan, lena i emocje z nimi związane naprawdę warto przeczytać te książki!!!

ocenił(a) film na 4
digi69

oj na pewno i ja przeczytam!:)
Babulec dzięki za informację!

digi69

A tak się ładnie zapowiadało. Dlaczego nie zrobili tego w 3 częściach na pewno by więcej zarobili a my byśmy sobie pooglądali kolejne części. Szkoda zawiodłem się. :(

[PRO]Stick

ale oni nie zrobili tego filmu z 3 części tylko z jednej. Fakt spieprzyli sprawę i to na całego, ale cały czas jest to tylko pierwsza część kronik. Nie wiem, może twórcy przeczytali tylko streszczenie tej książki i to na dodatek bez zrozumienia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones