PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566390}

Piękne istoty

Beautiful Creatures
5,8 58 038
ocen
5,8 10 1 58038
5,0 4
oceny krytyków
Piękne istoty
powrót do forum filmu Piękne istoty

słaby film...

użytkownik usunięty

Od razu mówię, że nie czytałam książki, więc nie mam porównania;)
Jeśli chodzi o sam film, był słaby, na prawdę.
Efekty specjalne, wyglądały jak kiepska animacja.
Natomiast ja sama w pewnych momentach miałam wrażenie, że oglądam parodie filmów
fantastycznych.
Ogólnie kiepska gra aktorska. Czytałam pewne opinie, w których niektórym nie podobała się
gra aktorska Aldena Ehrenreicha. Wręcz przeciwnie m i, właściwie uważam, że on z wszystkich
ta, najlepiej odegrał swoja rolę. Grał przekonująco. Natomiast reszta, nie przypadła mi do
gustu. Uważam, że Alice Englert, grała pusto. Nie wiem jak to inaczej nazwać, miałam
wrażenie, że brak u niej jakichkolwiek emocji. Nie jestem krytykiem filmowym, to tylko moje
odczucia, jako zwykłego "śmiertelnika", heh ;dd
Pozostałe postacie, jeszcze gorzej...
Nie zauważyłam jakiejkolwiek wyróżniającej się ścieżki dźwiękowej, a ja sama zwracam
bardzo dużą uwagę na muzykę w filmie, za co u mnie minus. Muzyka okropna !
Podsumowując, nie spodziewałam się czegoś rewelacyjnego po tym filmie, ale nie
wiedziałam, że będzie aż tak ;d
Bardzo lubię fantastykę, jednak tu się zawiodłam.
Moja ocena 3. Film nie zasługuję na więcej.
pozdrawiam :)

ja dała bym mu 1 ale grał tam Jeremy Irons, który jest naprawdę dobrym aktorem. tylko dlatego ma 3. a poza tym to beznadziejny i kiczowaty film, który sprawił, że było mi wstyd przed samą sobą, że taki chłam oglądam. według mnie wszyscy grali tam sztucznie na potęgę. kolejne stracone 2 godziny.

ocenił(a) film na 3
wajalet

mam dokładnie takie same odczucia, w dodatku śmiertelnie nudny

użytkownik usunięty
redswan

noo nudny strasznie

ocenił(a) film na 4

Film rzeczywiście słaby zwłaszcza gra aktorska głównych bohaterów - np. Alden Ehrenreich 1:25:12 patrzy w kamerę

Moim zdaniem aż tak źle nie było. Film nie był do końca przewidywalny. Miał kilka momentów, które w ogóle nie były stereotypowe - jeśli chodzi o kategorię, do której można wrzucić to dzieło. Nie rozumiem czepiania się gry aktorskiej, bo to, że mieli dziwne akcenty (więc też wypowiadanie pewnych zdań z naciskiem na słowa, które normalnie podkreślone by nie były), spowodowane jest pochodzeniem postaci. Tak mówi się w małych miasteczkach na zachodzie Stanów Zjednoczonych. No, cóż, każdy ma inne odczucia. ;)

PS Po co w ogóle używać przecinków, jeśli nie wie się, gdzie powinny być? Aż mi się smutno zrobiło.

ocenił(a) film na 8

Przejrzałem Cie... Masz większość pozytywnych postów na g*wnianych serialach, a na porządnych filmach negatywne i słabo argumentujące posty, argument: "Efekty specjalne, wyglądały jak kiepska animacja." - dla mnie jest "słaby", co do innych to widać, że szukasz dziury w całym, i moim zdaniem nikt nie powinien liczyć się z Twoją wypowiedzią, jeżeli Ty oceniasz wysoko jakieś babskie seriale, a jak widziałem na Twoim profilu, że Harry Pottera i Insygnie Śmierci dałaś do "nie interesują mnie", no to sorry, i naprawdę dużo tam dobrych filmów dałaś... Oczywiście to tylko moje zdanie i nikt nie musi się z nim liczyć...

użytkownik usunięty
Alcatraz_123

haha, przejrzałem cię... hahaha. co z tego ze Harry mnie nie interesuje, jejku, kazdy ma inny gust, Nie lubie Harrego pottera i już. odwal się. . baskie seriale ? haha, wedlug ciebie seriale które oglądam są babskie? haha,. po prostu żenujące... skończ. jesteś żałosny/a.

użytkownik usunięty
Alcatraz_123

jakbys nie zauwazyl/a, ogladam takl jak ty babski serial dr house, i wiesz csi, criminal minds itp to tez babskie seriale tak ? weź po prostu skoncz, nic o mnie nie wiesz a najezdzasz jak....

ocenił(a) film na 4

Kolega pewnie żartował - nie daj się wkręcić. Mnie też rozbawił tym "przejrzałem Cię" i "nikt nie powinien liczyć się z Twoją wypowiedzią" wspaniały jest. :-))

ocenił(a) film na 4

trudno mi jest się z Tobą nie zgodzić, ale ten utwór jest całkiem ok. co o nim myślisz?
http://www.youtube.com/watch?v=7MGqJ-IOpKg
Alden wydawał się interesujący tylko wtedy, kiedy miał zagrać słodziaka. Myślę, że może być uroczym człowiekiem w realu. ;-)
Mi oprócz Ironsa podobała się Viola Davis - bardzo ją lubię. Reszta aktorów rzeczywiście do bani, nawet Emma Thomson, odniosłem wrażenie, że wpadła na moment, niezobowiązująco zarobić parę dolców.
Film jest mdły.

ocenił(a) film na 3

ja obejrzalam do polowy i wylaczylam. Ksiazki nie czytalam wiec nie wiem jaka jest, ale film az mnie irytowal. Nie moglam patrzec na tego chlopaka i zbytnio mnie nie wciagnelo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones