PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10039375}
5,3 16 345
ocen
5,3 10 1 16345
3,7 11
ocen krytyków
Piep*zyć Mickiewicza
powrót do forum filmu Piep*zyć Mickiewicza

Młodzież dała rade

ocenił(a) film na 10

Byłem dziś w kinie. Osobiście mi się podobało, ludzie na sali raczej też bo sporo rechotów było. Parę osób z młodego pokolenia fajnie się pokazało. No i Ogrodnik pokazał że sie odnajdzie w różnych klimatach

ocenił(a) film na 8
Diretto

Potwierdzam. Młodzież dała rade :-) Ciekawe tylko czy młodzież będzie chciała oglądać...

karlos_epikur

Ja bym chciał, żeby nauczyciele to zobaczyli i wyniesli coś z tego filmu ;)

ocenił(a) film na 3
karlos_epikur

Tez byłam dziś w kinie, dla kogoś kto skończył filmowke to plucie w twarz. Scenariusz bez punktów zwrotnych, robienie gangsterki na sile, tytuł na siłe podciągnięty jako zabieg marketingowy. Jak ktoś lubi „Trudne sprawy” „Na sygnale” to odnajdzie się, ale na pewno nie jest to coś dla kogoś kto kinem żyje i szuka czegoś ambitnego, z pomysłem i na poziomie jaki możemy kreować. Jeśli miałabym porównać produkcje to przypomina: #Jestem M. Misfit.

pofilmowym

Nie kończyłam filmówki, ale mam podobne odczucia. Poziom polsatowskich i tefałenowskich paradokumentów.

ocenił(a) film na 5
olka0207

Zgadzam się, ale tu niewiele brakowało aby to był dobry film, Lekko inny montaż wywalenie gangusów ze scenariusza zestarzenie tej klasy do 3/4 (maturalnej) - punkt zwrotny studniówka i sytuacja z główną bohaterką, "testy kwalfikacyjne" to byłyby po prostu matury.+ Uważam że młodzi aktorzy dali radę, bo na tym scenariuszu nic więcej nie dało się wyciągnąć.

ocenił(a) film na 4
Diretto

Pełna zgoda, byłam w sobotę i nie wróciłam do domu rozczarowana. Feel good movie ;)

vera_krawczyk

Która wersja lepsza; polska czy niemiecka?

harkonen_mgla

Uuu, ostrze ironii tak ostre, że poprzednicy pod światło mogą nie zauważyć. Szanuję ;) W sumie komentarze na fw to dziedzina sztuki, oby kiedyś wystawy w MSN doczekały.

Aristosek

Rzecz jasna miałeś na myśli MSZ.

ocenił(a) film na 8
Diretto

Ogrodnik zawsze jest świetny :)

Diretto

Zachęcająco ;)

ocenił(a) film na 8
Diretto

Fajnie, zazdroszczę ;) Ja czekam na premierę kinową

ocenił(a) film na 8
Tola101

Ja też. Do 12.01 coraz bliżej :)))

ocenił(a) film na 9
Diretto

Lubię pokazy przedpremierowe, niestety tym razem się nie udało i wybiorę się po premierze filmu.

ocenił(a) film na 9
ewaraczkiewicz90

u mnie nie było a szkoda :( ale premiera już niedługo na szczęście :)

Diretto

Która wersja lepsza: niemiecka czy polska?

ocenił(a) film na 8
Diretto

Widziałam wczoraj. Film naprawdę dobry, a już aktorstwo jak dla mnie pierwsza klasa. I nie mówię o Ogrodniku, bo on to zawsze klasa sama w sobie, ale o młodych. Nie widać, że debiutują, bo zagrali jak zawodowcy. Tu mega szacun dla nich :)

Tola101

Zgadzam się. Młodzi aktorzy podnoszą poprzeczkę coraz wyżej. Film moim zdaniem udany i nie żałuję, że poszedłem.

jerywons

Jestem młody 28 young kid.

ocenił(a) film na 9
Tola101

Dawid Ogrodnik jak zawsze sztos! Jednak innych też oceniam bardzo dobrze, film dla mnie 9/10 :)

ocenił(a) film na 8
Tola101

Zgadzam się, młodzi dali radę! Wyszlam bardzo zadowolona po seansie :)

Diretto

Byłam z kumpelami wczoraj i było dużo ludzi. Widać, że jest duże zainteresowanie tym filmem <3 Ja sama byłam podjarana po obejrzeniu zwiastuna. Ogólnie super się oglądało i fajnie, że właśnie na niego poszłyśmy. Śmiałyśmy się na głos wiele razy :D

agatadol

U mnie na sali też było sporo ludzi. Świetnie się bawiłam. Może Oskara z tego nie będzie, ale spełnił swoją rolę. Było dużo pozytwnych wibracji :)

kingaboreq

Młodzież fajna. I myślę że tak dobrze zagrała, bo naprawdę film opowiada o młodzieży. Moim zdaniem było to szczere. Ogrodnik tez bardzo mi się podobał. Książkiewicz mniej. :)

ocenił(a) film na 10
Diretto

Młodzież super, zwłaszcza młody Hugo, grający wiodącą postać. Brawo!!!

Diretto

Bardzo udany polski film. Dla młodzieży jak i nawet dla tych nieco starszych.. ;) moja córka bardzo chwaliła, a i ja jestem zadowolona, że mogłam łyknąć trochę ich języka i przypomnieć sobie czasy szkolne.. :))

annaporto

Nieco młodszy kid jestem 28 yo.

ocenił(a) film na 8
Diretto

Widziałam film i musze przyznać, ze dał rade. Nie spodziewałam sie , ale film zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Córka wyszła zachwycona.

ocenił(a) film na 8
Beata_szcz

Ja tez byłam z synem i oboje jesteśmy zadowoleni. Film trzyma poziom.

Beata_szcz

Moja córka nastolatka więc w temacie , też jak najbardziej była zadowolona. Fajny film, nauczyłam się kilku nowych wyrażeń hihi

annaporto

Ja 28 yo młodzież.

Diretto

Młodzież najlepsza! Byłam bardzo sceptycznie nastawiona do filmu odgrywanego przez samych debiutantów - no prawie samych ;) i powiem szczerze, że trzymam mocno kciuki za tych ludków, bo super gra!

Diretto

Wiadomo, że to tylko film, ale ciekawie i nawet realistycznie ukazano rzeczywistość dzisiejszych uczniów. Ja jestem w pierwszej liceum i no presja wyglądu i bycia fajnym jest dość spora. Poza żartami i fajną muzyką ten film daje też do myślenia. Warto zobaczyć :D

Diretto

U mnie na sali też było sporo osób. Nie dziwię się, bo można było o tym filmie usłyszeć w wielu miejscach. Mnie zachęcił zwiastun i fakt, że to jest film o szkole. Teraz jestem studentem i czasem tęsknie za czasami liceum...Pieprzyć Mickiewicza daję Ci 8 za dużo fajnych, śmiesznych scen, młodą obsadę i spoko muzykę. Pozdro

igorqua

Ja mam 28 yo i jestem młodzież.

ocenił(a) film na 8
Diretto

Ogrodnik zawsze daje rade:) według mnie wszyscy dali, młode pokolenie tez:)

Ola_witko_fw

Jestem 28 yo młode pokolenie.

ocenił(a) film na 9
Diretto

Niezły film o młodzieży i jej rozterkach. Myślę, ze warto aby obejrzeli go tez rodzice, bo coraz więcej dzieciaków ma podobne problemy .

Diretto

Superowy film <3 Nie widziałam dawno takiego fajnego filmu o szkole. Kocham Ogrodnika <3333

ocenił(a) film na 7
Diretto

Byłem w kinie. Film naprawdę bardzo spoko. Przyjemnie ogląda się tych młodych aktorów, którzy stawiają pierwsze kroki przed kamerą. Naprawdę dali radę :)

panpankracy1

JA jestem 28 yo młodzież.

ocenił(a) film na 8
Diretto

Jestem zaskoczona, bo nie myślałam, że będzie aż tak dobrze. Dawid Ogrodnik jak zawsze rewelacyjny. Świetnie wypadli młodzi aktorzy – zwłaszcza Hugo Torres :) Naprawdę polecam :)

Diretto

No i to jest to! Super film z samymi ciachami, fabuła fajna i nie trzeba się domyślać o co chodzi. Ścieżka dźwiękowa w kinie zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Zwłaszcza, że dawno nie byłam.

Diretto

Genialne jest to w jaki sposób ukazano w tym filmie problemy, które ma praktycznie każdy nastolatek. Bardzo ciekawa koncepcja. Oglądało się fajnie, zdecydowanie nie było nudno :>

Diretto

Oczywiście, że młodzież dała radę! :D Było naprawdę świetnie patrząc na to, że wielu młodych aktorów nie ma jakiegoś dużego doświadczenia.

ocenił(a) film na 8
martynakuos

Zgadzam się, młodzi aktorzy nie odstawali od "starych wyjadaczy", oglądało się ich bardzo przyjemnie.

Diretto

No był sztos. Nie spodziewałem się, że tak mi się spodoba. Może jakoś idealnie nie było bo to jednak ziomki co nie siedzą w aktorstwie 20 lat, ale serio dali radę. No, a reszta aktorów to wiadomo, pełna profeska. Ogrodnik jak zawsze trzyma poziom. Ode mnie zasłużone 8/10 gwiazdek.

Diretto

Świetnie się bawiłam na Pieprzyć Mickiewicza. Bardzo fajna fabuła. W kinie to nie to samo co w domu. Warto było obejrzeć Ogrodnika na wielkim ekranie i przy okazji posłuchać nowej piosenki Wersow <3

Diretto

Suuuuper film. Śmieszny ale też realistyczny i z mądrym przesłaniem. Było bardzo dużo ludzi na sali, a to dobry znak. Chciałabym, żeby powstała druga część!

Diretto

Aktorzy młodego pokolenia stawiają poprzeczkę coraz wyżej! Bardzo mnie to cieszy. Dzięki nim fabuła stała się jeszcze bardziej ciekawa i wciągająca. Bardzo mi się podobał ten film :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones