PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=861975}

Pierwszy gol

Next Goal Wins
6,2 5 702
oceny
6,2 10 1 5702
4,9 20
ocen krytyków
Pierwszy gol
powrót do forum filmu Pierwszy gol
ocenił(a) film na 6
Amelinum

Film jest już na 100% nakręcony. Zdjęcia powstały - jestem pewna, bo pamiętam jak na Instagramie Taiki były materiały od kulis i relacja z imprezy na zakończenie produkcji. Jeśli dobrze pamiętam, to było to chyba końcówka 2019 r. Premiera miała być w 2020 na sezon Oscarowy (wrzesień - grudzień 2020). Oczywiście przez Covid premiera wypadła i całość trafiła do zamrażarki.
Ale zdjęcia są nakręcone, materiał mają, więc na bank w końcu wypuszczą. Tylko pytanie kiedy dokładnie... Być może pod koniec 2021 r. Możliwe, że w końcu wrzucą to na streaming końcem 2021 r. żeby Taika znów zawalczył o Oscara i żeby wypromować film jego nazwiskiem. Teraz Waititi robi Thora 4. Ale myślę, że na pewno nie porzuci tego filmu i będzie walczyć o konkretne wypuszczenie go (jak nie do kin to na streaming). W sumie to dziwię się, że nie poszło to teraz na Netflixa czy gdzieś. To mi mówi, że Waititi (lub studio) chce ten film dać do kin i próbuje wziąć na przeczekanie. Także czekamy ;)

bloody_slayer

dziękuję

bloody_slayer

Czyli kariera Fassbendera już nie odbije od dna :/

bloody_slayer

Ja myślę, że raczej nie wypuszczą tego filmu w 2021, ani nawet w 2022. Z tego co słyszałem to jakoś na samym początku 2024 ma być w kinach.

Amelinum

5 stycznia 2024

Amelinum

Polska premiera 5 stycznia 2024

ocenił(a) film na 7
PIETRAS_8

Do kina marsz i oglądać :P są już pokazy.

ekwi

Dzięki wielkie! :D

Amelinum

Będzie niedługo w kinach, z tego co wiem. Dosyć spora promocja aktualnie trwa na Tik Toku tego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones