PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=730103}
5,8 1 212
ocen
5,8 10 1 1212
Pilgrimage
powrót do forum filmu Pilgrimage

Właśnie otrzymałem informację o pierwszym plakacie do filmu. Kurde, czy my serio zawsze musimy być sto lat za murzynami? Film z tego co widzę jest już na DVD, a u nas ani widu ani słychu, że w ogóle do kin ma trafić, czy, że w kinach był, nie mówiąc już właśnie o DVD... A potem wielki krzyk bo ludzie z internetu ściągają, a co w takiej sytuacji mają robić?

ocenił(a) film na 5
Dark_Incubus

Gdzie na DVD widziałeś, jak premierę dopiero będzie w sierpniu (KINO). FIlmweb jak zawsze dało assa z info o premierze filmu jakoby w kwietniu była. Nawet wiadomo jaki jest zarys fabuły, a FIlmweb nawet nie dał opisu filmu.

Film był RAZ wyświetlany na jednym festiwalu 23 kwietnia 2017 roku, ale ogólnodostępna premiera będzie 11 sierpnia 2017 roku.

MaXXi

http://www.amazon.co.uk/Pilgrimage-DVD-Brendan-Muldowney/dp/B072PTKV9F Proszę bardzo. Do nabycia od 28 lipca. Więc już za kilka dni. Bo to raczej nie jest muzyka filmowa.

Dark_Incubus

P.S. bo edytować nie mogę. Na IMDB była wzmianka, że w Wielkiej Brytanii od 3 lipca, dlatego napisałem, że już na DVD jest.
W USA była premiera 23 kwietnia..

ocenił(a) film na 9
MaXXi

Ja mam ten film na dysku od trzech tygodni, więc jak to ma się do światowej premiery 11 sierpnia?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones