PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848088}
4,5 1 496
ocen
4,5 10 1 1496
Piotruś Pan i Alicja w Krainie Czarów
powrót do forum filmu Piotruś Pan i Alicja w Krainie Czarów

Mega podobała mi się jej rola w Czarownicy i Czarownicy 2, jak widać to aktorka która świetnie radzi sobie chyba w każdym wydaniu, także jej obecność to jest na pewno duży walor tego filmu. A ostatnio wcale jej tak dużo na ekranie nie było, więc dobrze że wraca (w tym roku będzie jeszcze w dwóch innych filmach z tego co widzę).
W zwiastunie wygląda pięknie, delikatnie a jednocześnie hipnotyzująco! W ogóle zwiastun mnie totalnie zachęcił, lubię taki klimat baśni, a do tego obraz jest bardzo ładny, malarskie kadry, a to cieszy oko ;) no jestem tego ciekawa!

ada_kowalskaja


Zgadzam się! Tez mi się mega podobała w czarownicy. I brakuje mi jej na dużym ekranie więc jaram się na ten film (i na te dwa o, których piszesz) A w ogóle ostanio o niej myślałam bo trafiłam na jej cudowną sesję zdjęciową z pszczołami <3 (pozowała dla National Geographic na Światowy Dzień Pszczół) :D

ada_kowalskaja

Mhm. Nie mogę się doczekać nowych Gwiezdnych Wojen i czarnego Yody, latino Chewbacci i eskimosa Han Solo.

ammd

I co z tego? Czy karnacja wpływa jakoś na tych bohaterów? Nie, nie wpływa.

Kalimdor

Oczywiście, że wpływa. Miałby to szansę jako parodia. Podejście do tematu na poważnie, spowodowało, że to coś pomiędzy marną kopią, a tanią karykaturą. boxoffice potwierdza. Bajki Ezopa mogli z tą obsadą ekranizować.

użytkownik usunięty
Kalimdor

Tutaj odnośnie Alicji i Piotrusia mi nie robiło różnicy, bo sporo już oglądałam produkcji z tym tematem i trudno coś świeżego wprowadzić, i tu się trochę udało, ale...

Są w różnych wymyślonych dziełach postaci czarnoskóre, których może jeszcze nie poznałam na tyle dużo, żeby już nudziły powtarzalnością w 10tej wersji tej samej opowieści, więc nie wyobrażam sobie, żeby miały być grane przez białych. Wiałoby whitewashingiem.

Anyway, zauważam że opinia przeciwników jest zbywana "a wpływa to na cos?". Więc z ciekawości zapytam: Tobie nie przeszkadzałoby, gdyby w oryginale Alicja była czarna i zobaczyłbyś, że biali to olali? Według mnie karnacja każdego człowieka, każdej postaci, jest częścią tożsamości i na coś wpływa, buduje historię w indywidualny sposób.

ada_kowalskaja

Angie jest stworzona do takich mrocznych, fantastycznych ról, podkreślone rysy twarzy nadają karykaturalny charakter postaci, w przypadku Piotrusia i Alicji gdzie gra Rose Littleton - matkę Alicji może mieć to naprawdę istotny wpływ na fabułę, także trzymam kciuki za nią w tej roli.

jagodowamilosc

Nie widzę jej w innej roli niż Pani Smith, przez ten film trochę utarła się moja opinia na jej temat, ale faktycznie od jakiegoś czasu coraz częściej się o niej słyszy, czy jej gra jest jednolita czy jest to elastyczna aktorka?

Tosiaa93

Faktycznie gra raczej w podobnych wizualnie produkcjach, ale nie nazwałabym jej jednolitą, zawsze wprowadza świeżość na ekranie, no i swoją klasą zachwyca, przynajmniej mnie.

jagodowamilosc

Ją też ją mega lubię, ostatnio właśnie w Czarownicy no i to jest bombowa kreacja. Jak ona pięknie i bajkowo tam wygląda, wielkie brawa dla kostiumografa, ale jak wiemy, sam kostium bez dobrej aktorki się nie obroni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones