PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848088}
4,5 1 499
ocen
4,5 10 1 1499
Piotruś Pan i Alicja w Krainie Czarów
powrót do forum filmu Piotruś Pan i Alicja w Krainie Czarów

To film reżyserki, która wcześniej nakręciła Meride Waleczną - jedną z moich ulubionych bajek. Cenię jej twórczość za wyraziste osobowości bohaterów i bohaterek i cieszę się kiedy moje młodsze rodzeństwo się nimi fascynuje ponieważ są to przykłady godne naśladowania - dobre i odważne. Tutaj czuję że będzie podobnie

Karolina_Paleka

Też ją uwielbiam! Polecam poczytać o niej bo to naprawdę wybitna jednostka. Pomogła m.i.n uruchomić Dream Works Animation Studios, gdzie współreżyserowała premierę Prince of Egypt (wspaniały) , stając się de facto pierwszą kobietą, która wyreżyserowała film animowany dla dużego hollywoodzkiego studia <3 A Meride Waleczną oglądałam z siostrzenicą chyba z 10 razy.

jowitaduleka

Od razu pomyślałam o filmie "Książe Egiptu", niedawno właśnie oglądaliśmy rodzinką na AppleTV i to jest piękna bajka, także pokładam spore nadzieję i w tym tytule, jako że jest też w nim gwiazdorska obsada z Angeliną na przedzie. Może to nadać większy rozgłos i zainteresowanie filmem wśród młodzieży i dzieci. Wybiorę się do kina z chęcią i wezmę ze sobą bardzo duuuży popcorn.

jagodowamilosc

Ta bajka jest sztosem, już tak dawno to oglądałam! Nawet nie wiedziałam, że to jest ta sama reżyserka, w takim razie to mój must see na najbliższy czas.

Karolina_Paleka

Jak można uwielbiać Meridę Waleczną? Przecież fabułka tego gniota nie ma żadnego sensu, to jedna wielka fabularna dziura. Najgorszy film Pixara.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones