PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=830895}

Piraci: Ostatni królewski skarb

Hae-jeok: Do-ggae-bi Git-bal
5,7 990
ocen
5,7 10 1 990
Piraci: Ostatni królewski skarb
powrót do forum filmu Piraci: Ostatni królewski skarb

Przecież jak chce się coś na tej stronie uzupełnić to akceptacja trwa ponoć tygodniami, to jakim cudem ktoś zaakceptował bez sprawdzenia, aktorów z 1 części czyli PIraci w poszukiwaniu cesarskiej pieczęci.
Obecnie podani są aktorzy z części 1. W kontynuacji grają całkiem inni. np jako pani kapitan Hae-rang - Hyo-ju Han
Ogólnie film przyjemny, lecz niestety jedynka była dużo lepsza. Przy tej obsadzie, ta z jedynki była bardziej charyzmatyczna. Tu ciężko poznać czyjąś historię od początku, ciężko kogoś po za główną bohaterką bardziej polubić. W 1 było więcej ciekawych bohaterów i więcej takich, którym się kibicowało. Tam była historia znacznie lepiej opowiedziana. Na plus ciągle pozostają ciekawe i ładne ujęcia, muzyka, niezłe walki. Tak jak napisałem obejrzeć można, ale raczej do tej części już nie wrócę tak jak do jedynki, którą widziałem już ze 4 razy.

romek_krakow

To ja mam odwrotnie. Co prawda obie części są super, ale jedynkę widziałam tylko 2 razy, a tę część magluję już chyba 6 raz i bardzo mnie dzięki temu zaciekawiła historia Korei. Poza tym muzyka jest genialna. Uważam, że postaci są lepiej rozpisane, szczególnie drugoplanowe. W jedynce tego nie było.

ocenił(a) film na 5
balex

Widzisz, cieszę się, że znajdują się tu ludzie, którzy potrafią coś napisać bez obrażania innych. Każdy ma swój gust.Jeśli chodzi o 1 część, przyciągającą wzrok Son Ye-jin, utalentowana i piękna też pewnie zrobiła swoje. W ogóle w jedynce aktorzy według mnie lepiej grali, także mimiką,spojrzeniem itd. Głupkowaty przywódca bandytów też był dobry. Mnie bardziej postacie drugoplanowe podobały się w cesarskiej pieczęci. Zwłaszcza ten brzydal co był piratem i został bandytą. Tak czy inaczej fajnie wiedzieć, że jeszcze ktoś tak bardzo lubi kino koreańskie czy ogólnie azjatyckie. Według mnie potrafią zrobić lepsze filmy niż ta amerykańska papka. Jeśli lubisz to mogę ci polecić seriale Juvenile Justice, Kingdom, Hellbound, My name czy świetny jak dla mnie Mul-goi- Monstrum, też fajny przygodowy. Podobał mi się też Netflixowy Double World.
Jak możesz coś z azjatyckich produkcji polecić też chętnie looknę :)

ocenił(a) film na 5
romek_krakow

lubię różne ,ale najbardziej te dziejące się w czasach królestw, cesarstw itd

ocenił(a) film na 7
romek_krakow

Oglądałem 1 część 3 lata temu i jakoś oglądając tą część nie kojarzyłem pierwszej. W tej urzekły mnie efekty ze statkami, a końcowa scena ze statkiem w roli głównej rodem z kalifornijskiego wybrzeża kapitalna. Muzyka fragmentami przypominała mi adaptację muzyki klasycznej przez Vannese Mae.

ocenił(a) film na 8
romek_krakow

żeś się przypieryydolil

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones