PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=830895}

Piraci: Ostatni królewski skarb

Hae-jeok: Do-ggae-bi Git-bal
5,7 990
ocen
5,7 10 1 990
Piraci: Ostatni królewski skarb
powrót do forum filmu Piraci: Ostatni królewski skarb

No super sprawa, żeby zrobić takie śmieszne że chińczyków na statek i że to piraci są niby.
Strasznie fajny film.

NieMamSwojegoZdania

Jeszcze śmieszniej jakby tym chińskim piratom założyli te takie słomiane kapelusiki i dali katany do bitki, hahaha

ocenił(a) film na 7
Cukiereczek007

To nie Chińczycy tylko Koreańczycy! Jest spora różnica :)

NiezdecydowanySun

A to sorka :)

ocenił(a) film na 7
NieMamSwojegoZdania

W tamtych rejonach świata również byli piraci, więc nic w tym dziwnego, że są Koreańczykami, Japończykami czy Chińczykami.

ocenił(a) film na 7
bmwcs1

No nawet pływali na karaiby to pewnie tam też do azji, ale to chyba coś mnie kłamiesz że przebierali się za tych wszystkich. A nawet jak się przebierali, to w tym filmie piratów grają chińczyki, dlatego to jest taki jeszcze fajniejszy film :D
Fajnie dałeś ocenę taką jak ja
Pozdrowiasy

ocenił(a) film na 5
NieMamSwojegoZdania

W tym filmie piratów graja polaczki i dlatego to jest taki jeszcze fajniejszy film.

ocenił(a) film na 7
Treh

Nie widziałem tam żadnego, zobaczę jeszcze raz bo nie zobaczyłem i fajny film, kiedy jest jakiś polaczek?

ocenił(a) film na 5
NieMamSwojegoZdania

dokładnie w tych samych, gdzie - według ciebie - graja chińczyki; czyli nigdy.

ocenił(a) film na 7
Treh

To ja już nic nie rozumiem, to grają tam oprócz chińczyków polaki czy nie grają? Najpierw mówisz że grają i fajne, a potem mówisz że nikt tam nie gra nigdy. To jakieś głupie, o co Ci chodzi chłopie?

ocenił(a) film na 6
NieMamSwojegoZdania

No ta, bo piraci to tylko na karaibach, piramidy tylko w egipcie, a góry tylko w alpach.

ocenił(a) film na 7
havanos

Nie masz racji, góry są jeszcze w Polsce i wszędzie prawie. W azji, w ameryce, w afryce, w australii i wszędzie.

ocenił(a) film na 6
NieMamSwojegoZdania

Serio? Dobrze że za 2 miesiace zaczynasz podstawówkę...

ocenił(a) film na 7
havanos

Za 2 miesiące to będę nad morzem i będę pływał statkiem jak piraci, tylko w Polsce to na przykład nie ma piratów, a szkoda.

ocenił(a) film na 6
NieMamSwojegoZdania

No ta, bo piraci to tylko na karaibach, piramidy tylko w egipcie, a góry tylko w alpach.

ocenił(a) film na 10
NieMamSwojegoZdania

Chińskiego filmu bym nie polubił. Korea Południowa ma sporo fajnych filmów i seriali.
Sam myślałem, że to chiński film. Zmyliła mnie ta gadka o generałach. Jednak nawet japończycy mieli generałow tylko inaczej ich nazywali, czyli był to Shogun. 

Chciałem ponarzekać jak to chińczyki  "kopiują" Piratów z Karaibów , ale mi nie wyszło xD

ocenił(a) film na 6
NieMamSwojegoZdania

Strasznie nierówny ten film. Jedynki nie widziałem, a podobno lepsza. Ta część. Ciężko to ocenić. Niby wszystko jest poprawnie, ale są momenty nudne, są momenty jakieś takie przyśpieszone i trochę bez sensu. Niektóre postacie są zbyt przerysowane, i zbyt teatralne. Gdybym miał to podzielić, to pierwsza częśc była nudna, druga zdecydowanie lepsza. Ale takie 6/10 bym dał. Na pewno nie gorszy niż 6. Było nawet kilka scen,które miały vibe Piratów, i były naprawdę dobre, i tym bym dał nawet 8. Scena z piorunem żywcem wyjęta z jakiejś mangi, fajnie to wyszło. Surfowanie statkiem po falach to normalnie Piraci z Karaibów, scena z pingwinami też. Naprawdę końcówka jest bardzo fajna. Ale większość filmu nierówne tempo. Ale ogólnie fajna banda z nich;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones