PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8680}

Piramida strachu

Young Sherlock Holmes
6,8 6 022
oceny
6,8 10 1 6022
6,5 4
oceny krytyków
Piramida strachu
powrót do forum filmu Piramida strachu

Byłem na tym filmie w kinie w 3/4 lat 80ych jako dzieciak i pamiętam jak dziś, że gdy ta Elizabeth umarła na rękach zrozpaczonego Holmesa to ktoś z widowni krzyknął "wal póki ciepła" i wielu oglądających wybuchło śmiechem. Ja nie wiedziałem co to znaczy i postanowiłem wzorem Holmesa przeprowadzić własne śledztwo. Właśnie wtedy dowiedziałem się, że dziewczyny mają inny sprzęt niż chłopacy i że to do siebie pasuje i co w związku z tym się z tym robi. Chodzenie do kina kształci nie tylko treścią idącą z ekranu.

charliew

Spoiler :(

charliew

hahaha rozbawiłeś mnie chłopie XD a czarny humor widzę ktoś miał wysoki XD

ocenił(a) film na 10
charliew

Czy kiedykolwiek skorzystałeś z owej "rady"? Ten, co doradzał musiał mieć doświadczenie. Zakładam, że raczej nie pracował w zakładzie pogrzebowym, bo tam chyba na ciepło nie ma co liczyć, chociaż pewności nie mam. Metodą dedukcji dochodzę do wniosku, że krzyczący nabył owe doświadczenie, wchodząc w interakcję z kimś bliskim z rodziny. Najbardziej prawdopodobna wydaje mi się osoba babci krzyczącego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones