PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95537}

Piszcz, jeśli wiesz co zrobiłem w ostatni piątek trzynastego

Shriek If You Know What I Did Last Friday the Thirteenth
4,7 1 578
ocen
4,7 10 1 1578
Piszcz, jeśli wiesz co zrobiłem w ostatni piątek trzynastego
powrót do forum filmu Piszcz, jeśli wiesz co zrobiłem w ostatni piątek trzynastego

Zdecydowanie film zalicze do grona zaj*bistych parodii obok Strasznego filmu 1,2 i To nie jest kolejna komedia dla kretynow.Zabawny od pierwszych minut,pomyslowy choc jak go porownac z Strasznym filmem to odczuwa sie niedosyt.Szkoda ze ostatnio powstaja takie beznadziejne parodie typu Totalny kataklizm,Superhero czy 3 i 4 czesc Strasznego filmu.

użytkownik usunięty
zegan333

warte jest podkreślenia to, że ten film powstał przed Strasznym filmem

ocenił(a) film na 1
zegan333

ja bym nie zaliczyła do najlepszych parodii bo nic w nim nie było śmiesznego przynajmniej dla mnie choć uwielbiam oglądać parodie

ocenił(a) film na 10
nataleczkafr

Dla ciebie nic nie bylo smiesznego dla mnie cały film

ocenił(a) film na 8
zegan333

a to dlaczego uważasz że straszny film 3 jest niewypałem? albo superhero? te filmy potrafią rozbawić do rozpuku, a osobiście uważam że scarymovie 3 jest najlepszy z całej serii.

ocenił(a) film na 10
uFGoogle

Dla mnie 3 jest lepsza tylko od 4

użytkownik usunięty
zegan333

dwie pierwsze części Strasznego filmu to już powoli stają się klasykami

uFGoogle

popieram !
3 czesc strasznego filmu jest najlepsza, a superhero movie naprawde trzyma poziom :)
osobiscie czesc 2 strasznego filmu podobala mi sie najmniej
w moim rankingu strasznych filmow jest tak : 3,1,4,2

ocenił(a) film na 10
szymonkrzak

Wg mnie 3 jest przecieta

ocenił(a) film na 3
zegan333

wg mnie to czesci 3i4 strasznego filmu sa glupkowate az zabardzo i wogole sie nie podobal, 1dobra, 2ok, a potem bylo gorzej
ten film raczej mi sie nie podobal

ocenił(a) film na 9
szymonkrzak

Dla mnie najslabsza czesc Strasznego filmu to na rowno 4 i 5

uFGoogle

tez dla mnie 3 jest najlepsza ;p

zegan333

"Aj kn kno kno kn knoł łot, aj knoł łot ye, aj knoł łot yu u" - hahahahahaa Slab O'Beef rządzi :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones