PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877615}
4,6 10 688
ocen
4,6 10 1 10688
3,5 8
ocen krytyków
Pitbull
powrót do forum filmu Pitbull

Zaluje, ze nie przeczytalem komentarzy na filmwebie przed pojsciem do kina. Zazwyczaj nie chodze na filmy, ktore na filmwebie maja ocene ponizej 6. Ale widzac, ze w kinie leci kolejna czesc Pitbulla jakos moja czujnosc zostala uspiona- nie sprawdzilem. Moze to przez zwiastun, ktory wprowadza nas w blad, ze w tym filmie bedzie jakis sens? Tak czy inaczej w polowie filmu chcialem wyjsc. Ale caly czas oszukiwalem siebie, ze to moze Gebelsowi sie sni ta akcja- ze to jakas alternatywna linia wydarzen pt. „co by bylo gdyby”.
Nie wiem ile Grabowski dostal pieniedzy, ze zgodzil sie zagrac w tym gniocie. Moze nie przeczytal scenariusza? Jak to w ogole mozliwe, ze Vega robi takie cos z seria Pitbull- wiem ze po genialnym serialu byla juz rownia pochyla- no ale dalo sie to ogladac, zwlaszcza „Nowe Porzadki”.
Gebels nasylajacy ruska mafie na kobiety i dzieci. Gebels organizujacy „na lewo” akcje z udzialem kilkudziesieciu policjantow. Policjanci ustawienie w okregu strzelajacy z broni automatycznej do ludzi w srodku okregu. Wtf?!?!
Czy Vega zwariowal? Ostatnia scene nagrodizlem gromkim smiechem. Ludzie- nie idzicie na to cos. Nawet jesli jestecie fanami Botoksu i innych pomylek tego rezysera. A jesli jestescie fanami serialu Pitbull to juz w ogole- minimum 10 metrow od sali kinowej, w ktorej ten gniot wyswietlaja

ocenił(a) film na 1
pieeter

Niestety prawda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones