PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877615}
4,6 10 688
ocen
4,6 10 1 10688
3,5 8
ocen krytyków
Pitbull
powrót do forum filmu Pitbull

Dwie ostatnie części i ogólnie większość filmów zebrała dość mocno dużą krytykę od fanów.Warto przykuć uwagę na główne logo na samym końcu, mam wrażenie że ten scenariusz był dość długo opracowywany, bardzo możliwe że od samego 2018 roku po ostatnim psie.Kolejna sprawa to obsada sami świetni aktorzy szczerze mówiąc mamy tutaj Gebelsa no i Bluszcza jako główne postacie, to nie ma prawa się nie udać, moim zdaniem w końcu Vega dobrał odpowiednią obsadę a nie na jedno kopyto, pewnie krytyka go wzmocniła kto wie czy nie po przejęciu praw do nazwy " ptibull " nie zrobi z tego jakiegoś serialu lub trylogii, w stanach również trylogię są na topie to czemu nie spróbować tego w Polsce.Fabuła mówi sama za siebie będzie to typowo gangsterki film co mnie bardzo cieszy bo będzie mieli tutaj historię Pershinga i ogólnie pewnie jeszcze wielu gangusów.Klimat mamy typowe z lat 90 no i współczesny co już sugeruje że będzie to film w stylu lat 90 i współczesnych co mnie bardzo cieszy.Zwiastun chyba najlepszy od czasu " nowe porządki " cytat, zero przeklinania aż miło się to ogląda no i to logo z Pitbulla (2005) w lekko nowej wersji a to już jakaś nostalgia nawiązania do pierwszej części.Nie martwię się o tą kontynuacje bo może się okazać lepsza niż " ostatni pies " szczerze mówiąc.

ambrose123

No właśnie co do zasady Vega kręci chłam, ale Pitbulle potrafią być wyjątkiem od tego (jego Pitbull , Nowe Porządki z 2016 był niezły), więc faktycznie jest nadzieja.

ambrose123

Panie Patryku proszę nie pisać komentarzy z fake kont. Wszyscy wiemy, że ten film będzie żałosny jak wszystko od Pana.

gabro111

żal Ci ściska że znowu zarobi kilka ładnych baniek na kolejnym filmie ? jeżeli chodzi o kino akcji w Polsce to tylko na Vegę aktualnie można liczyć i pitbulle wychodzą mu akurat całkiem dobrze

dws_07

Dupa a nie dobrze. Schrzanił PitBula Nowe Porządki, bo nie pokończył wątków z serialu. Choćby jakieś wzmianki słowne co się stało z Galą, gdzie jest Despero - Pasikowski w Ostatnim Psie wszystko ładnie podomykał, nawiązał i do Gebelsa i do Soczka z Nowych porządków i do Cukra z Niebezpiecznych Kobiet i serialowego wątku z tym jak się Metyl skur*ił ze Śrubą. Tak więc mimo że film nie był zły, pozostał okropny niedosyt. Natomiast Niebezpieczne Kobiety to już gniot totalny.
Podejrzewam, że tu niestety będzie podobnie. Wszystkie wątki z poprzednich części będą wygumkowane zero nawiązania, czyli reasumując może być to niezły film, ale znów pozostanie niedosyt.

hbk06_qbas

W punkt. U mnie Vega już dawno stracił kredyt zaufania. Tego nowego Pitbulla obejrzę oczywiście z ciekawości, ale na pewno nie w kinie, poczekam aż wyjdzie na jakiejś platformie.

ambrose123

w 2020 Pętla i Bad Boy, w 2021 też już był Small World. Nawet na logikę, nie da się nakręcić świetnego filmu kręcąc ich 2 na rok. Dlatego trzeba się martwić, żal że Vega nawet swojego najlepszego dzieła w historii nie szanuje. Zamiast zrobić rok przerwy przynajmniej dla Pitbulla, dopieścić maksymalnie casting, scenariusz, montaż, on wypuszcza go z taśmy razem z innymi swoimi wyrzygami. Żal, temu chłopu już dawno pieniądz zastąpił mózg. Boże, gdyby to Pasikowski miał szansę kręcić dalej tą serię...

Marcin88887

W 2021 roku to Krzemieniecki zwany dla niepoznaki Vegą przebił sam siebie! Bo od 2016 to wypluwał po 2 filmy na rok, ewentualnie nowy film + przerabiał któryś wcześniejszy na serial. Tym razem wypierdzielił aż 4: Small World, dokument Oczy Diabła, PitBulla i Seks & Pandemia, który już jest, ale jeszcze nie ma ustalonej premiery (Choć w sumie to chyba Small World był robiony przed Pętlą, bo już w okolicach czasowych gdy leciał w kinach Bad Boy, były puszczane teasery Small Worlda).
Wcześniej nie miał takiego tempa, to i filmy lepiej wyglądały.
Ostatnim obiektywnie dobrym filmem był PitBull Nowe Porządki, ale jak pisałem wcześniej, dla mnie - jako wielkiego fana serialu - tamten film był subiektywnie niedosytem, dlatego pokuszę się o stwierdzenie, że ostatnią dobrą rzeczą jaką zrobił Papryk to filmo-serial Służby Specjalne. Potem począwszy od Niebezpiecznych Kobiet to jego filmy były co raz gorsze..

Co do Pasikowskiego to on miał chyba zamknąć godnie tę serię i mieli do tego nie wracać, znaczy Ent One Investments - firma producenta Emila Stępnia, ale Vega odkupił prawa do marki (ale chyba nie do postaci, oprócz Gebelsa) i znowu będzie kręcił po swojemu pitbullowe kotlety.

Ogólnie z ciekawości też obejrzę tego nowego PitBulla, ale wiele się nie spodziewam. Ten krótki teaser był nawet ciekawy, ale już ten dłuższy zwiastun raczej pokazuje że to będzie typowy Vega z ostatnich lat..

użytkownik usunięty
hbk06_qbas

Vega ma chyba jakąś obsesję na punkcie braci Kaczyńskich. Służby Specjalne, potem Polityka, teraz w nowym Pitbullu też będzie taki wątek

użytkownik usunięty
hbk06_qbas

On ma prawa do wszystkich postaci, które powstały na potrzeby serialu. W przeciwieństwie do tych wykreowanych w filmach Stępnia, jak Majami Gawron czy Cukier.

ambrose123

Patryk, daj spokój. Rozumiem, że samochody podrożały, ale bez przesady.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones