PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877615}
4,6 10 660
ocen
4,6 10 1 10660
3,5 8
ocen krytyków
Pitbull
powrót do forum filmu Pitbull

Wytrzymałem 20 minut. Jak w tytule. Czy aktorzy z filmu czytający scenariusz i przyjmując rolę nie mają kaca? Wiedziałem, że na Vege się nie chodzi, ale zaryzykowałem.... ostani raz. Dno, X muza czerwieni się ze wstydu.

ocenił(a) film na 10
ryssiook

To zobaczyłeś sam wstęp do historii, która się dalej rozwinęła. Szkoda, bo jak ja byłem w kinie, to nikt sali nie opuścił. Ja nie chodzę na każdy film Pana Vegi, ale Pitbulle mi się za każdym razem dobrze ogląda i tym razem też się nie zwiodłem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
MasterXDMQ

Twój komentarz nic nie wnosi do dyskusji. Moja ocena, moja sprawa i tobie nic do tego. Film mi się podobał, takie jest moje odczucie, nie namawiam nikogo by dawał ustalona ilość punktów. Twoją wypowiedź zgłaszam, a jak się nauczysz trochę kultury, to zapraszam do dyskusji ze mną.

ocenił(a) film na 1
Bon_Jovi

Jeśli to na serio, to Vega powinien nakręcić nowego Batmana, a później Pitbull vs Spiderman :)

ocenił(a) film na 10
savino

Niech pan Patryk Vega, filmuje to co chce oraz to w jakiej kategorii filmu się odnajduje. Ale jeśli nakręci kolejnego Pitbulla, to chętnie pójdę. Jeśli by to miał być Batman, który nie ma żadnych zasad, to mogło by być ciekawe oderwanie od postaci Batmana, jakiego znamy :-) Jednak to raczej nie jest możliwe, ponieważ filmy o super bohaterach, to zupełnie inna kategoria, która chyba nie jest w zainteresowaniach reżyserskich pana Patryka Vegi :-)

ocenił(a) film na 1
ryssiook

Dalej było tylko gorzej

ryssiook

Tobie za pewne należałoby zabronić komentowania : )

ryssiook

Po pięciu piwach, film , jakby bardziej przyswajalny... Nie wcześniej (!)

ocenił(a) film na 5
laguardia

haha dokładnie

ryssiook

Zastanawiam się długo nad tym skąd się biorą tacy ludzie jak ty i wreszcie zrozumiałem że ktoś musi was opłacać czyli was hejterów aby krytyka spadła na filmy Patryka Vegi, bo oglądam ten serial Pitbull 2021 i nie mogę oderwać wzroku oraz filmnie wkręca na maksa a później czytam te nędzne komentarze które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością

ocenił(a) film na 3
animal448

A ja zastanawiam się skąd biorą się ludzie którzy windują oceny większości polskiego chłamu na filmwebie i zrozumiałem, że to ludzie Twojego pokroju, ktoś musi was opłacać bo jeśli nie dostrzegasz błędów w nonsensownym scenariuszu, uważasz, że aktorzy grają wyśmienicie i jesteś w stanie wciągnąć się w fabułę której podstawą jest brak logiki i sensu bo ja oglądam każdy film czy serial Vegi (oczywiście na streamingach) i wciąż nie mogę wyjść z podziwu, że kina są pełne a ludzie zachwyceni tymi produkcjami. Współczuję braku spostrzegawczości i umiejętności oglądania, uważam, że patrzysz na filmy zamiast je oglądać.

ocenił(a) film na 6
ryssiook

Szkoda, że nie oglądałeś dalej. Gebels każdy problem rozwiązuje tam po odsłuchaniu fragmentu audiobooka Księgi Wyjścia. Nie wiesz co zrobić z synem, który wplątał się w poważne tarapaty? Jak oszwabić ruską mafię? Jak pokonać największego gangola w mieście? Włóż słuchawki do uszu, zamknij oczy i napie%dalaj Biblię.

ocenił(a) film na 1
ryssiook

Możesz mu zabronić ale on i tak swoje wie i znając jego wypowiedzi kompletnie się krytyką nie przejmuje bo liczy się tylko zarobek, dopóki będą pełne kina na jego filmach, dopóty będą powstawać...

ocenił(a) film na 3
ryssiook

Czyli obejrzałeś to co najciekawsze, dalej jest już wyłącznie gorzej. Obejrzałem te pierwsze 25 minut i oprócz tego debilnego głosu z offu nie było tak źle. Myślałem, że w komentarzach trochę panuje przesada. No niestety, im dalej tym gorzej. Szkoda klawiatury, po krótce - typowy bełkot Vegi, scenariusz napisany w weekend, beznadziejna aktorska gra, kiepski montaż. Szkoda, że to coś nazywa się "Pitbull".

ocenił(a) film na 7
ryssiook

A ja lubię filmy Vegi. Czekam na kolejne. Może nakręcić jeszcze jeden ,,Pitbull'' z nowymi aktorami. Nie nadążam za jego filmami. Nie widziałem jeszcze ,,Pętli''. Jego filmy mają moc. Niech tylko Grabowski, Stroiński, Sulej, Dziędziel, Linda nie grają u niego, bo mają za dużo lat. Vega potrzebuje świeżości. Tak jak w filmie ,,Botoks'', ale ,,Botoks'' był za mocny i za nerwowy. Frycz i Bluszcz też już za starzy, ale są inni aktorzy jak Antek Królikowski, Mirosław Baka, Cezary Pazura, Zbigniew Zamachowski, Bartłomiej Topa, Maciej Stuhr, Ewa Gawryluk, Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Grochowska i Iza Kuna. Może też zagrać Anna Dereszowska, Weronika Książkiewicz, Ireneusz Czop i Artur Żmijewski.

ocenił(a) film na 5
ryssiook

Ten film nie umywa się do serialu Odwróconych :) Jest słaby... Jesli będziecie to propsowac dalej będą robić takie gnioty

ocenił(a) film na 8
ryssiook

Dobrze, że ja nie oceniam filmów po 20 minutach bo jeszcze ktoś by pomyslał, że żyję już 100 lat skoro tyle tego musiałem obejrzeć.

ocenił(a) film na 7
ryssiook

Może powstanie ,,Pitbull 2"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones