PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877615}
4,6 10 719
ocen
4,6 10 1 10719
3,3 9
ocen krytyków
Pitbull
powrót do forum filmu Pitbull
ocenił(a) film na 6
kkutz

Znając filmwebowe życie, pewnie czeka w kolejce do zaakceptowania. Próbowałeś dodać?

LukaszJarosz25

Niczego nie dodaję, nie zmieniam, nie wprowadzam - naprawdę mam na to za mało czasu (szanuję tych, którzy wprowadzają wszelkie zmiany, ale w to nie wchodzę) - czasem tylko informuję o pewnych rzeczach. Można by przyśpieszyć "ścieżkę" wprowadzania zmian, przynajmniej w tych ewidentnie pewnych przypadkach. Znam realia i często mnie wkurzają, ale ostatnio już dawno nie było przypadku braku filmu, który widziałem. (Oczywiście ileś tam filmów nie wpisałem, bo ich nie było i trzeba z tym żyć dalej :-)

kkutz

P.S. Tragiczna sytuacja panuje pośród filmów dokumentalnych: z nich prawie wszystkie, nawet całych seriali brakuje w bazie tytułów... Właśnie obejrzałem dokumentalny "Nieznane Auschwitz" - nie ma.

ocenił(a) film na 7
kkutz

Nie tylko seriowej wersji Pitbulla brak. Ostatnio chciałem ocenić odcinki 5 sezonu The last kingdom i też nie ma dodanego ostatniego sezonu. Trochę to dziwne że jedne seriale pojawiaja się na filmwebie natychmiast, jak niedawno "Furioza" a o Pitbulla ani widu ani słychu.

ocenił(a) film na 6
heatcliff_filmaniak

Już dodane https://www.filmweb.pl/serial/Pitbull-2022-10010506

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones