PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795063}
6,5 87 553
oceny
6,5 10 1 87553
5,2 23
oceny krytyków
Pitbull. Ostatni pies
powrót do forum filmu Pitbull. Ostatni pies

Niestety, nowy Pitbull do Psów nie ma co się mierzyć. Role policyjne odegrane nawet nieźle. Role gangsterskie zdecydowanie słabiej. Doda ma swoje lepsze i gorsze momenty. Role pijaczków z monopolowego dobrze odegrane, pozostałych osób słabiutko. Ten film wypadłby zdecydowanie lepiej, gdyby został podzielony na 2 części. Niestety, ale tutaj za szybkie przeskoki były i wątki za słabo rozwinięte. Wątki "miłosne" jak z przedstawień szkolnych.

ocenił(a) film na 6
Juna_3

W końcu jakiś, komentarz z jakim się zgadzam.

ocenił(a) film na 4
Juna_3

Niestety masz rację. Również zawiodłem się na tym filmie. Nie wiem skąd tak wysokie noty. Podejrzewam, że dlatego, że jest to jednak produkcja odrobinę lepsza od obecnego Vegi. Nadal jednak Ostatniemu psu daleko do dobrego film. W tym filmie absurd goni absurd. Aż szkoda czasu by je wymieniać.

ocenił(a) film na 7
Juna_3

Również się zgodzę. Lekkie rozczarowanie.. Ale to może przez to że porównuję z pierwszym Pitbullem. Jakiegoś takiego brudu mi zabrakło czy czegoś... Sama nie wiem.

Juna_3

Spodziewałem się porządnie zrealizowanej produkcji, coś w klimatach filmów robionych w latach 90tych. A tymczasem...Pierwsze co rzuca się w oczy to brak budżetu, do tego kilka scen wygląda jakby były nakręcone przez studentów szkoły średniej. Np scena spotkania postaci granej przez Pazurę z Doda. Przypomina to " trudne sprawy". Następnie scena z motocyklistami, gangsterzy na WSKach. Najbardzej czego mi brakuje to klimatu. Posklejane historie bez uzasadnionego głównego motywu. Jedyny plus dla postaci Kowala,reszta rozczarowanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones