PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795063}
6,5 87 553
oceny
6,5 10 1 87553
5,2 23
oceny krytyków
Pitbull. Ostatni pies
powrót do forum filmu Pitbull. Ostatni pies

Wady: w filmie brakuje klimatu, zwiastun zdradził
za dużo, Doda nie gra, a raczej jest sobą, a przede wszystkim fabuła miejscami traci logikę, związek przyczynowo- skutkowy bywa spłaszczony i niektóre sceny są sztuczne rodem z „Na Wspólnej”, albo „Klanu”. Jednak, zwłaszcza dla starej ekipiy oraz muzyki i tak film obejrzeć warto obejrzeć. Nastawiałam się na „wow”, a tego efektu niestety nie było. „Pitbull” to jednak marka, marka od której wiele się wymaga i która sama dla siebie jest konkurencją. Pierwszej części chyba nie da się pobić.

ocenił(a) film na 9
hydrozagadka13

A według mnie Doda bardzo dobrze wczuła się w rolę, udany debiut.

ocenił(a) film na 1
hydrozagadka13

Idealny komentarz - film na miare Na Wspolnej! Bez logiki. Na sile! Vega jest arcymistrzem w porownaniu do trho g...!

Teo_Markwitz

vegę uznajesz za arcymistrza, a temu filmowi zarzucasz brak logiki? Nawet opłacane trolle się nie starają :)
Nowe Porządki i Niebezpieczne Kobiety niby były logiczne?
Dlaczego Babcia zostaje gangusem? Widzu, domyśl się sam, bo vega nie miał pomysłu na scenariusz albo pies zeżarł większość kartek scenariusza.
Dlaczego Gebels jest naczelnikiem w pałacu skoro w serialu po wykryciu Artaka miał przejść na emeryturę? Widzu, domyśl się sam.
Dlaczego Barszczyk w NP jest komendantem na zadupiu, gdy pod koniec serialu wrócił na funkcję naczelnika w pałacu?
Dlaczego Igor w NP robi w agencji detektywistycznej skoro w serialu był gliną? Domyśl się sam, widzu.
Majami pod koniec NP zostaje przeniesiony na mały posterunek, w Niebezpiecznych Kobietach znowu jest w pałacu. Czy Vega tłumaczy ten powrót? Oczywiście, że nie! Domyśl się sam, widzu.
Masz rację, vega to arcymistrz logiki, ale nie wiem w jakim świecie i nawet nie chcę tego wiedzieć.
Wszystkie sceny u vegi są robione na siłę i licytować się mogę do rana, ale nie muszę tego robić, bo nie masz kontrargumentu :)

ocenił(a) film na 6
hydrozagadka13

Ogląda się bez przykrości, ale i bez specjalnej podniety, sprawny technicznie kryminał, koleżanka szansonistka mam wrażenie była sobą, więc wypadła naturalnie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones