PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687065}
6,5 49 187
ocen
6,5 10 1 49187
4,6 5
ocen krytyków
Pitch Perfect 2
powrót do forum filmu Pitch Perfect 2

Lepsze od 1

ocenił(a) film na 9

Właśnie skończyłem oglądać i jestem pod mega wrażeniem! Ubawilem się jeszcze lepiej niż na 1 :) Flashlight jest cudowne i duet Amy i B... Komedia roku ❤

ocenił(a) film na 6
BozekVooDoo

Popieram, lepsze od 1 części, którą też lubię :) No ale ta hahahahaha masakra, mega to było :D

BozekVooDoo

Komedia? Najlepsza? Roku?
Komentarz napisany 15 maja, więc zostało PONAD PÓŁ ROKU (!!!) na nowe komedie, ale ty już wiesz która najlepsza. Zwłaszcza że nie widzę oznak komedii w tym filmie.

ocenił(a) film na 9
vbazyl

Bo na tę chwilę nią jest *.*

BozekVooDoo

nie przejmuj się.. cebulaki zawsze znajdą powód do zaczepki lub przyczepienia się.

ocenił(a) film na 5
BozekVooDoo

Ten film nie byłby by nawet najlepszą komedia roku, jakby powstała tylko ta jedna komedia.

ocenił(a) film na 4
Renegade__Of__Funk

To prawda. Tym razem twórcy się nie postarali i zrobili totalnie bezsensowny film.
http://maritrafilms.blogspot.com/2015/09/pitch-perfect-2.html

ocenił(a) film na 3
BozekVooDoo

Jak na moje to druga część nie umywa się do pierwszej części. Gorsza historia, gorsze piosenki, za mało wątków z pierwszej części, np. związek Jassego i Becy (wybaczcie, nie umiem odmienić imion), nic nie było prawie pokazane, wszystko na przymus. Mogli poprzestać na pierwszej części, która im się udała.

ocenił(a) film na 9
Iza94

ja się właśnie cieszę, że ucięli ich wątek miłosny. Nie lubię takich tanich romansideł a ich związek ciekawy nie był. W obu przypadkach historia jest tak samo wymagająca i wiemy, jak się skończy. Jedynka była zbyt mdła i wszystko opierało się na banalnej miłości. Ew.

ocenił(a) film na 3
BozekVooDoo

Co kto lubi ;D mi podobał się w dwójce tylko i wyłącznie ostatki występ. I nawet nie chodzi mi tu o piosenki.

SPOILER ! ! !

Pokazanie poprzednich członkiń to jedyny dla mnie plus w filmie ;D tu mnie zaskoczyli i to pozytywnie :)

ocenił(a) film na 8
BozekVooDoo

Zgadzam się ! Baaardzo dobrze, że miłość była na drugim miejscu tym razem bo nie dość, że Beca i Jesse nie pasują do siebie to jeszcze było tego aż za dużo w 1 części. Uwielbiam oba filmy i uważam, że oba są na takim samym poziomie, są świetne ! :D

ocenił(a) film na 5
Iza94

podzielam zdanie, że jedynka lepsza. nie brakowało mi wątku miłosnego; co prawda nie było wiele Becki i Jessego, ale dwie inne pary dostarczyły pod tym względem paru wrażeń. natomiast - mimo, że muzycznie i wizualnie dwójka mi się podobała zabrakło mi tu pociągnięcia pewnych wątków. dziewczyny nie myślą (w większości) o przyszłości "po zespole", nagle puff, ognisko, pianki, każda wpada na pomysł i oto wejście w dorosłość zaliczone. podobnie "konflikt" związany z tajemnicą Becki o stażu - wyglądało na to, że to jeden z dwóch ważnych wątków fabularnych filmu, mocno spleciony z pierwszym, czyli losami zespołu i walką o zwycięstwo. Becka przez pół filmu się ukrywa, potem bum - prawda wychodzi na jaw, dziewczyny się obrażają na 2 minuty i magicznie wszystkie problemy rozwiązuje wspólne pieczenie pianek. jakoś takie na szybko to zlepione mi się wydaje. co nie zmienia faktu, że znowu miło było popatrzeć i posłuchać Bellas :)

ocenił(a) film na 8
BozekVooDoo

Zgadzam się z tobą druga część o wiele lepsza od jedynki, a utwór Flashlight piękny :)

ocenił(a) film na 7
BozekVooDoo

Zgadzam się, aż się zdziwiłam, bo rzadko się zdarza, że wolę kontynuację od oryginału, chociaż jeżeli chodzi akurat tylko o muzykę, to bardziej mi podchodzi jedynka.

ocenił(a) film na 4
BozekVooDoo

Jedynka była zdecydowanie lepsza. Tutaj twórcą chyba się coś pomieszało, bo wyszło tragicznie.
http://maritrafilms.blogspot.com/2015/09/pitch-perfect-2.html

ocenił(a) film na 5
BozekVooDoo

Jak dla mnie dwójka w ci*l słabsza, jedynka mnie pozamiatała

BozekVooDoo

Od kiedy to w tematach na forum fw da się wstawiać obrazki np serca

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones