PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=632560}
6,8 77 972
oceny
6,8 10 1 77972
5,4 8
ocen krytyków
Pitch Perfect
powrót do forum filmu Pitch Perfect

4/10

ocenił(a) film na 4

Słaba podróbka Glee

ocenił(a) film na 7
MAFA

glee to nie bardzo, tylko masz chłopaków z Daltona, a tak to śpiewają z playbacku tak na prawdę, a w PP wszystko było śpiewane live, fabularnie faktycznie kiepsko, ale muzycznie bardzo dobrze! ;)

ocenił(a) film na 4
Kattelin

bardziej mi chodzi o podobieństwo do glee, np. w PP główna bohaterka Beca została przyłapana jak śpiewała pod prysznicem i została zaproszona na przesłuchanie, to samo było w Glee z Finnem

ocenił(a) film na 7
MAFA

to akurat może być i jest w wielu filmach, a to glee złapał ten motyw, z resztą to jest popularna czynność podczas brania prysznica wielu ludzi :D

ocenił(a) film na 4
Kattelin

w filmach owszem, w życiu nie spotkałem się jeszcze z osobami śpiewającymi pod prysznicem

użytkownik usunięty
MAFA

ja śpiewam. A co do tego, że to podróbka Glee - teraz każdy film/serial o chórach będzie podróbką Glee. Ja uważam, że owszem jest kilka podobieństw, ale nie jest to słabe.
Kattelin - naprawdę myślisz, że w Pitch Perfect śpiewają na żywo? nie śpiewają, wszystko jest nagrane w studiu (może po za "cup song") tak samo jak w Glee jak i w każdym innym musicalu.

ocenił(a) film na 4

Dokładnie, widziałem 4 sezony Glee, z tego co pamiętam to tylko 3 piosenki były wykonane na żywo a nie playbacku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones