PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=632560}
6,8 77 972
oceny
6,8 10 1 77972
5,4 8
ocen krytyków
Pitch Perfect
powrót do forum filmu Pitch Perfect

Taki sobie.

ocenił(a) film na 5

Pewna osoba napisała że jeśli ktoś lubi Glee to będzie filmem zachwycony.
Ja osobiście uwielbiam Glee . Ale ten film do pięt nie dorasta serialowi .

Szczerze film jest nudny i przewidywalny. To najsłabszy film muzyczny jaki oglądałam .

ocenił(a) film na 7
aiszka_2

Ja też uwielbiam Glee i ten film był dla mnie bardzo dobry

użytkownik usunięty
aiszka_2

Ja przeciwnie - serialu nienawidzę, ale film mi się podobał ;)

ocenił(a) film na 8

Zgadzam się z tobą :)

ocenił(a) film na 8
aiszka_2

Zgadzam się z ZielonyEryk bo też Glee nienawidzę, a film kocham!!! ~♥~♥~♥~

ocenił(a) film na 8
aiszka_2

Ja lubię serial, co ja mówię uwielbiam, ale film też pokochałam. A grupa Sopranistów strasznie mi przypomina Warblers. Film pozytywny i chętnie polecam znajomym :)

aiszka_2

0 fabuły i bardzo przecietne wykonanie utworów zgadzam się. Trzeba sie prawie 2 godziny wynudzic sluchac tego samego utworu w wykonaniu grupy, aby uslyszec bardzo przecietny mash-up w finale... Grupa meska zupelnie przerasta mozliwosci dziewczat, a wokal glownej bohaterki, pozostawia wiele do zyczenia (jedyna piosenka ktora byla znosnia w jej wykonaniu to Titanium).

5/10

ocenił(a) film na 5
pshemodow

W 100% zgadzam się.

ocenił(a) film na 8
aiszka_2

Mam na sumieniu co napisałam (bo kiedyś nie lubiłam Glee), więc napiszę tak; kocham Glee i nie mam temu serialowi nic do zarzucenia, Pitch Perfect był innym rodzajem filmu muzycznego, bo było acapella i dużo więcej mash-upów niż w Glee, ale i tak mi się podobało. Nie chcę wszczynać kłótni o to co jest lepsze, bo nie ma co porównywać do siebie serialu, który ma 5 sezonów, a dwugodzinnego filmu.

ocenił(a) film na 8
aiszka_2

Nie mam nic do Glee, aczkolwiek nie fascynuje się tym serialem. Natomiast film bardzo mi się podobał. Jeśli już tak porównujemy to Pitch Perfect bardziej mnie zainteresował niż Glee :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones