PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298583}

Planeta 51

Planet 51
6,3 25 989
ocen
6,3 10 1 25989
5,3 9
ocen krytyków
Planeta 51
powrót do forum filmu Planeta 51

Trailery są dobrą reklamą dla tego filmu, bo ja się na pewno wybiorę. Lubię się czasem pośmiać na animowanych filmach i przy okazji zobaczyć niezłą grafikę.

buggie

Hehehe.... to jest wyczesane :) Jak o tym usłyszałam od kolegi to stwierdziłam, że nie ma innej opcji muszę na to iść do kina!!!

ocenił(a) film na 8
suiiki

Własnie obejrzałem "Planete 51". Film jest tak samo świetny jak trailery, niektóre momenty rozwalają system :D ale nie bede wam wymienial, żeby wam nie psuć zabawę,

adamo0010

Tak czułem, że będzie dobry :) A jaką wersję widziałeś,po angielsku? Mi się wydaje, że na pewno polski dubbing to połowa sukcesu w bajkach.

ocenił(a) film na 8
buggie

Tak, oglądałem angielską wersje. Masz rację, ze w filmach animowanych polski dubbing zawsze wychodzi dobrze, ale w tym filmie warto obejrzec angielską wersję dla głosów Biel i The Rock'a.

adamo0010

No jak dla mnie, to również "kozak" :) POLECAM

ocenił(a) film na 5
buggie

A jak dla mnie o średnia bajka. Oglądałem u znajomej, i szczerze mówiąc to co śmieszne to jest w trailerze ;/ no może plus ze 2 sceny. Ale ogólnie nudny. A nastawiałem się na fajny ubaw... oczywiście wybiorę się do kina bo polski dubbing potrafi zdziałać cuda ;) Ps. zauważył ktoś że w zwiastunie jest scena w której doktorek wyciąga opakowanie po cukierkach i twierdzi ze to jest obcy język. Otóż w zapowiedzi jest napis "candy" a w wersji oglądanej prze zemnie napis "Twix" hahah Czy to nie naruszenie jakiś praw autorskich ?? Do tego jeśli chodzi o Polskie premiery a światowe... porażka. Jak ludzie mają nie piracić jak każe im się czekać nawet i 2 lata. Cholernie żałosna sprawa. ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones