PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=272871}
7,3 8 937
ocen
7,3 10 1 8937
Południe Północ
powrót do forum filmu Południe-Północ

wpisujemy się ;) pokażmy ilu nas jest. ja zdecydowanie chce ten film w mojej kolekcji. jest fenomenalny

Matus_2

ja też chcę DVD! To jawna niesprawiedliwość, tasiemce typu "Jeszcze raz", "Lejdis" czy "Nie kłam kochanie" mają super reklamę, nie wiadomo w sumie po co. A taki naprawdę dobry polski film to co? Jestem wściekła, bo nie ma tego ani na DVD ani w TV:((( a strasznie mi zależy mieć film dobrej jakości

ocenił(a) film na 10
godziasia

Kochanie, tak jak powiedziałam ja sciągnęłam sobie film z internetu w bardzo dobrej jakości! I jestem zadowolona!

Matus_2

uorczy film i naprawdę mnie zaskoczył, bo nie przepadam za odtwórczynią głównej roli agnieszką grochowską. poza tym ciekawe jest to, że naprawdę fajne polskie filmy nie są w ogóle promowane... a film np "pręgi" przereklamowany do potęgi i oczywiście wszystkie nagrody musiał zgranąć.
polecam wszystkim gorąco.
PS> nic dziwnego że film nie zostal wydany na dvd, widać że nie jest żadnym kasowym przedsięwzięciem, ale może dzięku temu jest fajny;]

ocenił(a) film na 9
dianex

Film jest niesamowity... obejrzałem go drugi raz i podobał mi się jeszcze bardziej... cdune melancholijne kino z przesłaniem i zostawiające po senasie to "coś" w głowie... też niestety musiałem ściągnać z rapidshare bo dvd pewnie już nigdy nie będzie. Ale zawsze możemy się wybrać na Idealny facet dla mojej dziewczyny albo Kochaj i Tańcz, prawda?;)

ocenił(a) film na 8
Matus_2

Czy ktoś z Was dorosłych wierzy, że taka lista ma jakiś praktyczny sens?
Czy ktoś wierzy w to, że producent podejmie decyzje n podstawie wpisów w FilmWEBie?
O naiwnośći...

ocenił(a) film na 10
Matus_2

No i co, czy ten film został wydany na DVD czy też jest już dostępny np. w Internecie?

Film ten udało się mi obejrzeć ale dawno temu. Pamiętam go do dziś - to bardzo ładny, mądry, słowem dobry polski film!

Czasem miałbym ochotę obejrzeć go jeszcze raz...

ocenił(a) film na 9
Matus_2

Czekam na DVD!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones