PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=150303}

Pościg

In Pursuit
4,1 177
ocen
4,1 10 1 177
Pościg
powrót do forum filmu Pościg

Dziwny film...

ocenił(a) film na 4

Początek trochę głupi... potem akcja się rozwija, ale znowu potem jest nudno a przecież to miałbyć "Pościg" ? W ogóle zakończenie nie takie co powinno być... Ale film warto obejrzeć chociażby dla Claudii Schiffer, która na początku pokazuje trochę ciała ;)

Axel

Film istotnie kiepski. Lubię filmy klasy "B", toteż dziś skorzystałem z okazji, że powyższy film wyświetlał Tele 5 i obejrzałem, tzn. usiłowałem obejrzeć, bowiem nie dotrwałem do końca, co akurat mi się rzadko zdarza, nawet przy najgorszych szmirach. Zazwyczaj w filmie znajdzie się coś, dzięki czemu warto kontynuować seans, a tu zdecydowanie nie. Nawet nie wiadomo, co konkretnego napisać. Film po prostu nudnawy i nijaki. W każdym razie po pół godzinie stwierdziłem, że to jednak zdecydowanie strata czasu. Albo miałem zbyt wygórowane oczekiwania. Niedawno widziałem film z podobnym duetem ("Fair Game"), tj. William Baldwin i Cindy Crawford, a tu Daniel Baldwin i Claudia Schiffer. O ile "Fair Game" wypadł dobrze, typowy akcyjniak, to "In Pursuit" nadzwyczaj źle. Szczególnie Schiffer w porównaniu z Crawford. Ogólnie, sądząc, zaznaczam, po około pół godzinie filmu, "In Pursuit" to klepanka z znanymi nazwiskami, które jej nawet nie ratują, a filmu po prost nie chce się oglądać.

illusionbandit

Warto obejrzeć choćby dla jednej sceny z Claudią Schiffer

ocenił(a) film na 4
pawlodar_10

Dla tej sceny na początku jak pokazuje tyłek w więzieniu?

ocenił(a) film na 2
illusionbandit

To ciekawe z tym filmem "Fair Game" - znowu Baldwin i znowu supermodelka. Kiedyś obejrzę z ciekawości dla samego porównania.
"Pościg" rzeczywiście bardzo słaby i w sumie szkoda mi tych 79 minut.
A co do Claudii, to nawet ona tak naprawdę nic nie wnosi do filmu i pojawia się raptem bodajże w 4 scenach.
A jeśli chodzi o wspomnianą sytuację w więzieniu, to wystarczy poszukać w internecie i znaleźć, a całość trwa ze 3 minuty. Niesamowita oszczędność czasu.

ocenił(a) film na 2
Starigniter

Jednak ciekawość wzięła górę i obejrzałem szybciej niż myślałem.
I ten drugi film jest zdecydowanie lepszy. "Czysta gra" w porównaniu do "Pościgu" wygląda niemalże jak arcydzieło, a przynajmniej bardzo dobry film (LOL).
Przede wszystkim:
-Cindy gra główną rolę
-jest jej zdecydowanie więcej na ekranie
-film jest po prostu lepszy, bo ma lepszy scenariusz, nie jest nudny i mdły. Wiadomo, że nie jest jakiś wibitny, ale przynajmniej nie ma poczucia straty czasu i jakby ktoś chciał obejrzeć ze względu na Cindy, to jak najbardziej tak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones