PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=869851}

Po śladach mordercy

Midnight in the Switchgrass
4,8 1 354
oceny
4,8 10 1 1354
Po śladach mordercy
powrót do forum filmu Po śladach mordercy

Kolejna pozycja typu STRATA CZASU!

Przewidywalne od początku do końca, aktorstwo na poziomie przedszkola oraz Willis dodany na przyciągnięcie widza. Wszystkiego razem jest widziany może przez 6 minut! i absolutnie jego udział jest zbędny. Fragmenty z nim, na prawdę, nie wiem czemu służą.

wojtek1a

no sam napisałeś :d na przyciągnięcie widza :)

Crazy_Ivan

No właśnie , na przyciągnięcie , a Bruce jest chory i potrzebuje pracy i pieniędzy . I ja to rozumiem i dlatego dla niego to obejrzałam.

Ritatoja

bardzo fajnie :) choroba to straszna rzecz

wojtek1a

Yee, tylko dlatego obejrzałem to coś i mam nadzieję, że inni przeczytają komentarze, zanim stracą te sto minut życia!!! Pozdro Ivan :)

wojtek1a

pozdro :) jak ten czas leci :)

ocenił(a) film na 6
wojtek1a

Nie powiedziałbym, jest to standardowy thriller z psychopatycznym zabójcą. Luke Haas zagrał naprawdę dobrze, a reszta obsady też trzyma poziom.
Scenariusz jest nieco przewidywalny, ale momentami emocjonalnie angażuje, tylko szczególnie pod koniec głupoty i dziwne wątki zaczynają się piętrzyć, no i do tego to dziwne użycie "Brothers in arms". Ot sztandarowy przeciętniak ten film.

RipRoy

Jezu jak ktos mogl cos takiego nakrecic masakra poprostu az nie moge uwierzyc co obejrzalem !!!!! Szok akcje walk smiech akcje na lancuchu smiech akcje w szopie smiech I zabojstwo oprawcy hahaah no juz lepsze widzilem w naszych polskich serialach typu dlaczego ja !!!!!!!!!!!

Michal_Brzozowski_2002

Chyba nie widziałeś "Rekinado"...;-)

wojtek1a

To jest film z typu, jak można go zepsuć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones