PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623305}

Po drugiej stronie snu

The Other Side Of Sleep
4,8 379
ocen
4,8 10 1 379
5,0 3
oceny krytyków
Po drugiej stronie snu
powrót do forum filmu Po drugiej stronie snu

Chyba nie zrozumiałam fabuły i tego, co jest snem/złudzeniem bohaterki, a co rzeczywistością. Czy ktoś mógłby mi to wytłumaczyć :P ? Skąd siostra ofiary miała bransoletkę głównej bohaterki w końcowej scenie? Czy bohaterka faktycznie obudziła się przy zwłokach i widziała ją siostra Giny?

alicjajoanna

Nie rozumiem. Gdzie zmierzała bohaterka na końcu?

Mam kilka teorii. Albo to siostra zabiła. Albo to chłopak zabił. Albo to główna bohaterka zabiła, z zazdrości. A jak nie zabiła, to mam wrażenie, że i tak była zazdrosna - scena gdzie dosłownie wkłada bieliznę ofiary. Chciała mieć jej rodzinę - m.in. jej siostrę. Chciała mieć jej chłopaka, i nieudolnie go uwodziła. Była samotna, a ofiara podobno była rozchwytywana, miała wszystko to czego główna bohaterka nie miała.

A może to siostra z chłopakiem zabili? Albo chłopak z główną bohaterką? Dziurawy ten film i ciężko wyłuskać z niego odpowiedź. Końcówka? Film się nagle urywa, bohaterka zmierza na jakieś spotkanie, i koniec.

Kim do cholery jest Francie? Ciotką? Nie jest z rodziny?

Zapowiadało się ciekawie, wyszła papka bez odpowiedzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones