PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=178850}

Po obietnicy

After the Promise
7,6 1 155
ocen
7,6 10 1 1155
Po obietnicy
powrót do forum filmu Po obietnicy

Bardzo smutny.....wzruszający film....i wierzcie mi nie tylko zmiękczy kobiece serca.....nawet męskie będą bardzo miękkie....a wrażliwość dopadnie każdego....chusteczki do nosa obowiązkowo .......
Na długo zostaje w pamięci....Mimo ,że bardzo dawno go oglądnęłam.....po wielu latach wróciłam do niego.....teraz przeżywałam ten film jeszcze bardziej.....
Dziękuję ,że mi go zaproponowałeś;-)

ocenił(a) film na 3
yolana

Ja zamiast chusteczek sięgnąłem po 3/10 i tak nią palnąłem.

Film sztuczny, teatralny, słabo zagrany. Kabała tak skonstruowana, żeby wszystko co dobre miało pod górkę, a wszystko co złe z górki. Dobry ojciec ma ciągle pecha. A to opiekunka zawali i on ją (słusznie zwyzywa), ale przez to bedzie miał problem, a to mu żona umrze (też nie jego wina), ale będzie na niego. A to nakrzyczy na kogoś (słusznie), ale świadkowie to zauważą i zeznają agresję, a to... I tak dalej i tak dalej. Złym w tym filmidle wszystko zaś na odwrót. Brutalny pomocnik w szpitalu - nikt nie widzi. Opiekunka, tak samo. Zawaliła, seksiła sie, ale i tak jej wysłuchali, a nie ojca. Jeszcze pracy nie straciła.

Aktorzy fatalni, głównie dorośli już synowie. Grając załamanych życiem wyglądają jak niepełnosprawni. Film kiepściutki, oparty na banalnych emocjach. Ale wszystkie filmy o opuszczonych dzieciach, samotnych mamusiach i tatusiach, o pieskach i przyjaźni zwierzątek z dziećmi mają dobre oceny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones